Listopad 2009

Everybody hurts sometimes.

30. listopadu 2009 v 0:03 | Martinečka |  Kec.
Nepsala jsem tady 6 dní. Vůbec mi to nechybělo. Divné. Vůbec ani nevím, co psát a tak.
Je to děsně fajn, být nemocná a tři dny jen ležet, dívat se na filmy,hrát zoo tycoon a popíjet horkou čokoládu. Dneska jsem byla donucena uklízet. Hnus fialový.
Nechcu do školy. Ne v úterý.
Zítra zase potřebuju celý den ležet a koukat se na šíleně zamilované filmy a tak. A né se učit.
Je to divné. Když se mi snad poprvé líbil Chodur, tak ho všichni zbuzerujou.
Bolí mě hlava. Chce se mi spát. Ale nechce se mi jít ještě.
Už mi fakt hrabe. Mám v ipodu 1167 písniček. Je to fakt divné. Nedokážu skoro nic smazat a dneska jsem jich přidala ještě asi 70(jelikož zase jednou zbožňuju R.E.M.). Nechápu se, ale co už.
Zítra má maminečka ranní. Ách. nebude mě budit o půl desáté. Doufám jen, že se tady zase nebude vrtat. Už je to fakt o nervy.
Asi umřu na rýmu. Už mě to fakt štve, jelikož jenom smrkám, smrkám a tak. Aspoň, že mám heřmánkové kapesníčky.♥
Asi se mi brzo vybije ipod. Deprimuje mě to. Je to fakt velký problém zvednout prdel a připojit ho ke *komputeru*.
**So smash your hand in the mirror**
Dneska mi bylo řečeno, že je první adventní neděle. nemám jediný dárek. Padá na mě předvánoční shon a stres a všecko dohromady.
Ach Ach. Chci prázdniny.

To je slabý odvar japonské kalkulačky.

23. listopadu 2009 v 18:17 | Martinečka |  Kec.
Musím to vzít hopem, jelikož mám velice nervní matku a kupu učení.
Potřebuju se nutně naučit chemii a matiku. Anglinu už celkem umím z minula. Psali jsme z němčiny. maras. Z češtiny. Ještě větší maras. Ivetečka říkala, že se to naučí a pak mi to napíše stejně jako já minulé jí. Jenže se to nějak nenaučila, takže to dopadne špatně..:D
Chci prasečí prázdniny. Na škole 2lidi s prasečí chřipkou a my tam musíme furt tvrdnout. Všichni tam umřeme a až pak nám dá p.Kocich volno.
Zítra doučuju Moničku. Nemám skoro nic nachystané a pokoj nevypadá zrovna nejuklizeněji, takže nevím, jak to stihnu.Asi bych se měla jít učit, jenže zrovna dneska, když nemám čas, tak se mi chce psát.
Dneska byl hop úplně úžasný. Markét mě nazvala"tahounem", což znělo v kontextu velice dobře. A pak jsem dělala "šéfku crew" A celé jsem to dosrala, jelikož jsme museli tancovat na druhou stranu a já se k tomu rozchlamala, ale co už.
Nemůžu se tady vypisovat. Musím jít studovat. Navíc maminečka moje "milovaná" mi řekla, že budu komputer zapínat jen s jejím svolením, což mě vytočilo. A zrovna tady byla s tím, ať to okamžitě vypnu. A když já jsem ta hodná holka, tak to jdu okamžitě vypnout a učit se. Grc.

Grrrr. Proč sakra nikdy nevím, co do titulku?

21. listopadu 2009 v 12:16 | Martinečka |  Kec.
Bože. Všichni mě chcou úplně zničit, zabít a tak.
Ráno mě máti vzbudila o PŮL DESÁTÉ. Vzhledem k tomu, že jsem šla spát celkem pozdě, měla jsem v té době ještě půlnoc. Grr. Šly jsme na poštu a pro debilní garnýž, kterou jsem pak tahala domů a všichni se na mě koukali a tak.
Od té doby tady ti blbí dělníci vrtají, klepou, řvou apod.
Navíc po celém bytě smrdí zelí! :-!
Už jsem byla i nucena ho sníst.
Grr.
Strašně se mi nechce vyklízet ty blbost z chodby a tak.
Vypadá to, že zase jeden víkend budu sedět doma na prdeli. Nedá se říct, že by mi to vadilo..ale tak stejně.. No nic.
Včera tady bylo 11 lidí, což se mi vůbec nelíbí.
Musím se hecnout a uklidit něco z té podělané chodby.
║18:42║ Nemůžu najít svoje vonné tyčinky. Neuvěřitelně mě to štve. Nemůžu najít ani voňavé svíčky. Nic prostě.
Dneska tu byla Sylvinečka. Chuděra teď je ve Sparu. Ale co už.
Taky kašlala, takže teď mám určitě prasečí chřipku.
Zase mám takové to období, kdy jsem na kompu, ale nezapínám qipa. Štve mě to, ale nemůžu s tím nic dělat.
Jdu hledat ty tyčinky.
║21:04║ Tyčinky jsem samozřejmě nenašla, a tak jsem ukradla maminečce svíčky a hrála jsem si s nima, až jsem je skoro všechny zničila. Ale to není důležité.
Jsem úplně debil, protože místo toho, abych když na mě leze *taková ta posraná nálada* si zapla qipa a psala si s někým velice vtipným, tak já debil zhasnu světlo, zapálím svíčky, pustím si playlist s názvem Depp(sice by se měl jmenovat jinak, ale mi se to líbí se dvěma p) a poslouchám takové ty písničky typu **As long as I'm breathing I'll be waiting** a dvě hodiny jen tak sedím/ležím a přemýšlím a tak. To vůbec není dobré, jelikož mám zase období *takových těch posraných nálad*. A já nechcu.
Guláš. Ve všem. Nebaví mě to už. Nechci guláš.
Hecnu se a zapnu qipa. Musím už fakt, jinak to opět dopadne špatně.
║22:33║ACh ACh. Všechno je tak fáájn, až to není možný. Sranda a tak. Každé slovo píšu asi pětkrát, než ho napíšu dobře. Mám takové nějaké těžké ruce a tak vůbec:D Je to sranda, no.

"A nemůže to někomu ublížit?"

20. listopadu 2009 v 21:38 | Martinečka. |  Kec.
Začla bych Ach Ach, ale už je to fakt trapné a ohrané.
Líbí se mi, že pan Kolega přestože říkal, že už nebude tak benevolentní, tak je řekla bych benevolentní ještě víc. Učily jsme se totiž s Ivetečkou slovíčka. Ona měla gumítky. A tak jsem vymyslela úžasnou hru. Jezdili jsme s gumítkama coby pinčlíkama po mojí učebnici angličtiny coby hrací desce a říkaly slovíčka, která na nás padla. Divím se, že pan Kolega nevyletěl z kůže, jelikož jsme se u toho pořád chlamaly a mluvily nahlas a tak. Ivetečka mi taky nacpala do pusy oťapaného gumítka. Ach Grr. Byl hnusný, ale co už.
Máme s Ivetečkou krásně vyzdoubenou lavici. A taky židle v učebně fyziky. Nemůžu to tady napsat, ani tady dát fotku z jednoho nejmenovaného důvodu, ale co už.
Tímea mě pěkně smolí.
Jsem magor. učila jsem se dneska anglinu.
Píšu to už nevím jak dlouho. Nějak mi to nejde.
Vacl mě tady přesvědčuje, abych jela na čekitaut mega giga spešl ekšn párty. Nedokáže pochopit, že prostě nejedu se tam ukazovat s mýma "dovednostma" na prkně..:D
Nutně potřebuju vědět, jak to bude na tom lyžáku. Nechci být s Ulrychovou a těma dalšíma. Lepší by bylo být na pokoji s klukam teda!:D
Dneska ve fyzice se řešila raketa, že spaluje palivo a pouští ty nádrže a tak a Lucinečenečečka moje milovaná se mě zeptala "A nemůže to někomu ublížit?" Nemůžu z ní.
Jdu. Někam.

Komputer.

19. listopadu 2009 v 18:37 | martinečenečka |  Kec.
Ach Ach. Miluju začínání článků tím, že napíšu Ach Ach.
Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.
Měla bych se učit anglinu. Ty slovíčka jsou úplně primitivní, ale já nejsem schopná se doučit ty, co neumím. Lemra líná. Taky bych se měla učit matiku a fyziku.
Měli jsme fakt úžasnou přednášku ve škole. Asi 95% toho, co tam bylo řečeno jsem věděla. Nevím, jestli jsem tak chytrá nebo ta přednáška byla lehce opožděná. Asi spíš to druhé.
Dneska byl zase úplně úžasný volejbal. Konečně jsem se znovu naučila dávat podání vrchem. Konečně už zase umím smečovat. Konečně už zase umím doběhnout balón. Radši nebudu psát o tom, jaká jsem "občas" lama.
Měla bych se učit.
Měla bych. Měla bych. Měla bych. Místo toho tady čekuju čekitaut video a seká se mi díky tomu celý komputer (české slovo, kdyby to náhodou někdo nevěděl).
Kamp nás sleduje!!!:D "Asi chodíte odpoledne na cizí školu!:D"
Byla jsem dneska asi milionkrát vzdušně znásilněna.
A to čekitaut video asi nedočekuju jelikož se mi to celé seklo. No co už.
Další důvod, proč se jít učit.
Je mi blbě z toho slova, ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Michal si do dneška myslel, že jsem úplný svatoušek.
Přišly mi nové tepláky. Heč. žmolkujou jako ty staré. Neheč. Zas bude všude bordel. Neheč.
Ivetečka dneska vyhrožovala, že Radimovi napíše to, co jsem říkala já jakože to říká ona. Pak vyhrožovala, že mu napíše to, co jsem říkala já, že jsem to říkala. Jenže to ona mu nesmí napsat, protože by si pak myslel, že jsem nějaký úchyl, kterému se líbí jeho podrážky od bot a batoh a úsměv:D
A to se prostě nesmí stát!:D
Tak jsem jí vyhrožovala, že řeknu Kubovi jisté staré záležitosti a ona to hned začla brát úplně vážně. Je nějaká zvláštní:D
V Rivce budou Rybičky 48. Já tam nemůžu jít kvůli chřipky. Grrr.

Ach Ach. Myslím, že se jdu hecnout a vypočítat něco do matiky.

Gustík Lpík.

18. listopadu 2009 v 19:38 | Martinečenečka |  Kec.
Mám velký problém-svědí mě nohy.
Budu mít z aj ze slovíček trojku. Jen protože mám blbě dvě písmenka. Grrr. Jsem nasraná. Na sebe i na Ondráčka.
Dneska po škole jsme s Ivetečkou měly hodně moc času a tak jsme šly na SŠINFOTECH.
Mají tam velice sličné chlapce s nádhernýma botama.
Třeba takový Radim, který vypadá ve skutečnosti líp než na fotkách a má krásné podrážky od bot. Víc jsem toho totiž neviděla. Jo akorát jeho úžasný batoh a tak. Ale to je vedlejší. Důležité je, že šel kolem nás. Díval se s úsměvem na mě. Můj malý retard se zrovna kýval a říkal "Gustík Lpík":D a ani ho nepozdravil.
Mají taky divné šatny se skvělou televizí. Automat na Mars, co děsně hučí. A tak.
V Ysku(jak říká moje babička) mají fakt úžasné polštáře a tak. V Penny marketu bezkonkurenčního plyšového medvíka za asi pětset. Ach Ach.
Mám úplně žírku. Sežrala bych i globus, jak je to v té reklamě.
Sylvina si koupila stejnou čepku jako mám já, i když věděla, že ji mám já a výslovně jsem jí zakázala si ji kupovat. Grr.
Kváš je úplně dobrý řekl dneska:"Těží se tam velryby"
Lucka je úplně blbá, jelikož si dneska v tělocviku při hraní badmintonu přičítala body. Říkali to všichni. A tak. Co bych chtěla po Lucce, že?
Myslím, že tak, jak nám s Ivetečkou hrabalo dneska nám nehrabalo dlouho.

yyy Gustík yyyyyyyy Lpík.
Achné. Akné. Dafné.
Potom, jak jsme si hrály na velké ženy. "čáááu" "čáu, tebe jsem neviděla už tak dvacet let" "já tebe ještě víc" Všichni se na nás tak krásně čuměli. Něbo, když Ivet "ojížděla" (ona tomu říká objímala, ale já ojížděla.) sloup.
Cituji Ivetečku: Jeden pán šel za náma, pak jsme se otočily a už tam nebyl! Musel skočit z mostu nebo do křaku, jiný únik tam totiž kolem nebyl!
Jak jsem ještě předtím seděla/ojížděla na/množina prázdná něčem neidentifikovatelném/něco neidentifikovatelného.
Dafné dobil Ivetečce kredit. Byla z toho vedle. Byly jsme z toho vedle obě. Nechápala jsem to a pořád to nechápu. Teda je tady jistá možnost, jenže tu si Ivetečka nechce připustit, takže asi nic.
Zase tam chčije. Aspoň teda podle těch zvuků z venku. Ach Ach. Nechcu. Navíc podle těch zvuků to vypadá spíš na konec světa než na obyčejný děšť.
Zítra je volejbal. Ach Ach. Chcu. Ještě jsem ho neplatila, ale co už. nevadí mi to. Jen jsem taky mohla říct maminečce, ať mi dá ty prachy a kdyby se to neplatilo, tak bych měla hned o dvě stovky navíc. Ale tak co už.
Znervózňuje mě, jak všichni na qipu pořád "čtou můj status" A mi to tady pořád bliká a tak.
Bolí mě hlava. Dlouho už. Nechce se mi chodit pro prášek. Jsem lemra líná;)
Musím jít Sylvinečce opravit angličtinu. Ach ach.

Vníímej mě.

16. listopadu 2009 v 15:11 | Martinečka |  Kec.
Ach Ach. Mohla jsem jít se Sylvinečkou a tak do Rivky.
Samozřejmě NEMÁM ČAS, jelikož mám trénink.
Neříkej Ivetečko, že to jsou kecy nebo cos chtěla říct tím tamtím!:D Ty si taky neoblíkáš tatínkovo triko atd:D
Tíme už si nejspíš přestala dělat naděje na to, že by s náma mohla být na pokoji, jelikož jsem před ní řekla"Lepší být na pokoji s méně, ale dobrýma lidma, než s hodně a blbýma.":D Hned po tom, co jsem to dořekla šla za Lucinečkou:D
No, jdu hopsat..pak to dopíšu a tak.

Bolí mě úplně všechno. I obočí.
Máme s Michalem fakt nádhernou konverzaci. on mi napíše první a pak mi stejně odpovídá jen jedním slovem a tak:D
Mě to ták nebaví, takže na to kašlu;)

Who wants to be a millionaire? We do.

15. listopadu 2009 v 20:05 | Martinečka |  Kec.
Ach Ach. Za chvilku jsou Hvězdy.
Tatínek mi čte můj starý, milovaný blog.Štve mě to. Moc, moc, hodně moc. A tak jsem si musela založit tady ten. S tím úžasným názvem. Ivetečka mi ho vymyslela. Měla to fakt těžké udělat z názvu svého blogu, který jsem jí vymyslela já. můj blog.
Dneska se mi zasekl prst do flašky od piva.
Měla bych se učit.
Konečně mám hotovu, poslanou i vytisknutou slohovku.
Myslím, že bych se měla učit matiku.
Žuvám žuvačku. Je dobrá. Bez chuti, ale dobrá.
Ivetečka nemůže dva týdny cvičit. Je to pako. Teď budu muset volejbalit sama nebo s Lucinečenečkou nebo tak.
Potřebuju si nutně zahrát Zoo Tycoon, jenže jsem nechala CéDéčko u mého milovaného papínka.
Hodin jak na kostele, jdu na Deniska a Benečka a ty další:D, pak to asi ještě dopíšu o přestávkách nebo tak.
Áá grr. Tak to je trapné po čtvrt hodině dát pauzu.
Potřebuju si nutně vyžehlit vlasy, ale nechce se mi. Mám já to ale problémy.
Málem bych zapomněla, že Lucinečka moje milovaná jede na Bílou. 3x grc.
Maminečka po mně řve, protože dělám bubliny a jí to ruší ve sledování Hvězd. Ale já za to nemůžu, protože už to dělám automaticky. A tak jsem se nervla a vyhodila tu žuvačku. A ona do mě furt něco kecala. I když předtím vyváděla, že neslyší kvůli mě a tak. A já myslela, že ji zbiju. A tak.
Chuďatko moj Denisko. A stejně je nejlepší:D A Ben byl úžasný a teď už se nemám na co těšit, asi jdu spát:D
Volám sa Cristina Lachová:D
Dneska ráno jsem si myla vlasy a zas už jsou mastné. Je to nespravedlivé. Irituje mě to. Takhle budu muset ráno vstávat v (sakra on je badminton, asi tam nejdu, jinak bych musela vstávat v5) půl šesté.
Dovidenia.