Komputer.

19. listopadu 2009 v 18:37 | martinečenečka |  Kec.
Ach Ach. Miluju začínání článků tím, že napíšu Ach Ach.
Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.Ach Ach. Ach Ach. Ach Ach.
Měla bych se učit anglinu. Ty slovíčka jsou úplně primitivní, ale já nejsem schopná se doučit ty, co neumím. Lemra líná. Taky bych se měla učit matiku a fyziku.
Měli jsme fakt úžasnou přednášku ve škole. Asi 95% toho, co tam bylo řečeno jsem věděla. Nevím, jestli jsem tak chytrá nebo ta přednáška byla lehce opožděná. Asi spíš to druhé.
Dneska byl zase úplně úžasný volejbal. Konečně jsem se znovu naučila dávat podání vrchem. Konečně už zase umím smečovat. Konečně už zase umím doběhnout balón. Radši nebudu psát o tom, jaká jsem "občas" lama.
Měla bych se učit.
Měla bych. Měla bych. Měla bych. Místo toho tady čekuju čekitaut video a seká se mi díky tomu celý komputer (české slovo, kdyby to náhodou někdo nevěděl).
Kamp nás sleduje!!!:D "Asi chodíte odpoledne na cizí školu!:D"
Byla jsem dneska asi milionkrát vzdušně znásilněna.
A to čekitaut video asi nedočekuju jelikož se mi to celé seklo. No co už.
Další důvod, proč se jít učit.
Je mi blbě z toho slova, ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Ale co už.
Michal si do dneška myslel, že jsem úplný svatoušek.
Přišly mi nové tepláky. Heč. žmolkujou jako ty staré. Neheč. Zas bude všude bordel. Neheč.
Ivetečka dneska vyhrožovala, že Radimovi napíše to, co jsem říkala já jakože to říká ona. Pak vyhrožovala, že mu napíše to, co jsem říkala já, že jsem to říkala. Jenže to ona mu nesmí napsat, protože by si pak myslel, že jsem nějaký úchyl, kterému se líbí jeho podrážky od bot a batoh a úsměv:D
A to se prostě nesmí stát!:D
Tak jsem jí vyhrožovala, že řeknu Kubovi jisté staré záležitosti a ona to hned začla brát úplně vážně. Je nějaká zvláštní:D
V Rivce budou Rybičky 48. Já tam nemůžu jít kvůli chřipky. Grrr.

Ach Ach. Myslím, že se jdu hecnout a vypočítat něco do matiky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama