To je slabý odvar japonské kalkulačky.

23. listopadu 2009 v 18:17 | Martinečka |  Kec.
Musím to vzít hopem, jelikož mám velice nervní matku a kupu učení.
Potřebuju se nutně naučit chemii a matiku. Anglinu už celkem umím z minula. Psali jsme z němčiny. maras. Z češtiny. Ještě větší maras. Ivetečka říkala, že se to naučí a pak mi to napíše stejně jako já minulé jí. Jenže se to nějak nenaučila, takže to dopadne špatně..:D
Chci prasečí prázdniny. Na škole 2lidi s prasečí chřipkou a my tam musíme furt tvrdnout. Všichni tam umřeme a až pak nám dá p.Kocich volno.
Zítra doučuju Moničku. Nemám skoro nic nachystané a pokoj nevypadá zrovna nejuklizeněji, takže nevím, jak to stihnu.Asi bych se měla jít učit, jenže zrovna dneska, když nemám čas, tak se mi chce psát.
Dneska byl hop úplně úžasný. Markét mě nazvala"tahounem", což znělo v kontextu velice dobře. A pak jsem dělala "šéfku crew" A celé jsem to dosrala, jelikož jsme museli tancovat na druhou stranu a já se k tomu rozchlamala, ale co už.
Nemůžu se tady vypisovat. Musím jít studovat. Navíc maminečka moje "milovaná" mi řekla, že budu komputer zapínat jen s jejím svolením, což mě vytočilo. A zrovna tady byla s tím, ať to okamžitě vypnu. A když já jsem ta hodná holka, tak to jdu okamžitě vypnout a učit se. Grc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama