Prosinec 2009

What did Isay?

29. prosince 2009 v 23:42 | Martinečka |  Kec.
UKLIDILA JSEM SI POKOJ!!! Krásně, nádherné, nejlíp. Jsem na sebe pyšná. Neuvěřitelně.
Jestli mi to vydrží dva dny, jako naposled, tak se asi zasebevraždím.

Chtěla jsem stahovat písničky, jenže mi co tři minuty vypadává net, takže to asi nepůjde.
Vždycky vypadává, když se mi to nejmíň hodí. Hnus.
Mravenčí mi noha.

Zítra jdu na bruslák. S těma najdebilnějšíma bruslema na celém světě. Jsou úplně odporné. Aspoň, že jsou mi malé a budu mít nové. Někdy brzy, doufám. Chcu ty klasické bílé a né bílorůžové!

Konečně mám poskládané to křeslo. Miluju ho. Jen se nějak moc nehojdá. Skoro vůbec. V tom obchodě se hojdalo víc. Mnohem. No co už. Stejně ho miluju.

M. tvrdí, že je po celém bytě smrad z mojich vonných tyčinek. Nechápe, že to voní. Po růžích. Ale naštěstí mi to toleruje. Zatím.
Mám od ní půjčenou tu podložku pod to a ten popel stejně dycky padá vedle. Grr.

Maruška nechápe, že chci jednou za čas sedět celý den doma. Nechápu, co na tom nechápe. Dyť to je úplně nejlepčejší.

Suši mi poslední dobou píše takové, ale takové sračky, že to až nechápu.

Už jsem si objednala to triko. Ach ach.

Po asi milionhodinovépauze.
Už mě to nebaví:D

Ty vole conversky bych si mohla koupit, když jsem v Ově ty prachy neuvalila. To mě ani nenapadlo. Jsem to ale chytré děvče. Odložím si prachy a na jaře si je koupím:D Ještě vymyslet, jaké si koupit.

Zapomněla jsem napsat, jak jsem dneska šlápla na zicherku. Mám totiž na báglu připlé ty popruhy zicherkama, protože to je děsně dlouhé. A ta jedna se otevřela a já na ni šlápla. Velice sprostě jsem zařvala a m. se mě pak jen zeptala, co se stalo. Jindy by mi vlepila, že nemám mluvit sprostě nebo tak něco. Nechápu ji.

"Jsem přechozená."

28. prosince 2009 v 20:08 | Martinečka |  Kec.
Bude ze mě kadeřnice!! Vždycky jsem říkala, že budu kadeřnice. Jenže m. mi to vymluvila. Jenže nikdo nechápe, že mě to baví a tak.
Dneska jsem Sylvinečce šmikla a nabarvila vlasy a pak vyžehlila a všecko a má to úplně krásné, protože já jsem ta nejlepší kadeřnice na světě:D Škoda jen, že mě nebaví se tak srát s mýma vlasama:D
Ach těším se šílěně, až budu mít nabarvené ty vlasy.
A asi si dám předsevzetí, že se budu o ty vlasy úplně starat a tak.

Chtěla jsem jít spát už před čtvrt hodinou, ale pak jsem si vzpomněla, že musím s maminečkou ještě složit křeslo (, kvůli kterému jsem dneska musela vstávat v osm!!) a ona se teď dívá na chůvu fajn. (Nevím, proč se nedívám taky.) Take musím počkat.
V Jysku totiž byly slevy. A to křeslo kancelářské je úplně úžasné, protože je i hojdací jakoby:D
A děsně se mi líbilo, jak jsem si tam vyzkoušela tři různé ty křesla a řekla jsem "Todle je nejlepší, stojí dva a půl" A M:"Z čeho je ten potah?" Já"Z koženky" Ona:"Tak si ho běž zaplatit."
Dycky takové věci vybíráme hodinu a pohádáme se u toho a teď taká rychlovka a taky nejspíš dostanu tu nejlepčejší skříň. Ale až bude zase zlevněná. Jsem asi opravdu hodná dcera.
Ach Foo Fighters mi tu hrajou. Miluju je asi.

Taky jsem byla dneska v Ově. Ty vole tam je velké hovno!
Koupila jsem si tam jenom šaty a cheeseburgera a hranolky a fantu. Aspoň jsem ušetřila.

Měla bych jít asi vyskákat ten mekáč. Nebo ze mě bude ještě větší bečka.
Furt nevím, jak to bude s tím silvestrem, protože je to úplně k hovnu, protože nevím, jestli budem u Adél nebo u Vendul nebo u Sylvy. A chci vidět, jak mě m. na poslední chvíli někam pustí.
A jdu si obědnat to triko z AD, ať ho mám co nejdřív.
A taky skládat to křeslo.

29.12. Ty vole, čtu si to po sobě. Já jsem napsala obědnat! Jsem asi už fakt debil. Ne asi, ale určitě.

Už?

26. prosince 2009 v 22:29 | Martinečka |  Kec.
Takže, musím hned napsat, že nechápu, jak se Ivetečce může líbit TA písnička od Lady Gaga. Ty vole, dyť je to úplně k zblití! Jediná nekzblití písnička od ní z těch, které znám je Paparazzi.(Né, že bych jich znala nějak hodně.) Ale jinak je celá Lady Gaga úplně hnus fialový. V pondělí jedu možná do Ovy. Se Sylvinečkou a s Adél. Dostala jsem k Vánocům peníze, takže si musím vybrat ty nejvíc nejkrásnější šaty a tak. A pecky a tričko a tak. Dneska jsem měla druhé Vánoce. Zahul. Musela jsem uklidňovat babičku, která šíleně vyšilovala a brečela kvůli toho, že nevěděla, které řízky jsou vepřové a které kuřecí. A taky, protože mi řekla, ať si k vánocům vyberu šaty a, že je od ní a od dědy dostanu a já si je nestihla koupit, takže pro mě měli k Vánocům "jenom" peníze. A babičce to přišlo děsně blbé, že nebudu mít co rozbalovat pod stromečkem, tak ještě dneska lítala v Tescu a snažila se najít pro mě nějaký vhodný dárek a domů přišla s prázdnou. A jí se to zdálo jako děsný problém a vůbec nechápala, že mi to nevadí. A stejně jsem měla pod tím stromkem na můj vkus těch dárků až moc. Jinak bylo fajn. Dostala jsem kosmetiku, růžové sponečky a gumičky, ručníky, páteřák, peníze, podložku pod myš tetiné výroby a taky dance pad, což jsem asbsolutně nepochopila, jelikož jsem to vůbec nečekala. Myslím, že si koupím tričko z AD asi, když jsem teď trošku bohatší:D Už mám i vybrané jaké.Teď jen to dohodnout. Myslím, že už dneska skákat nebudu, protože se to nehorázně dlouho instaluje. Když jsme to instalovali u tety, tak mě málem kleplo, bo to trvalo strašně dlouho. Jdu.
Jak se tak dívám, tak se mi to krásně zesralo dohromady. Žádné odstavce a tak. Kašlu to už.

My máme silný refrén jak hovado.

24. prosince 2009 v 23:23 | Martinečka |  Kec.
Musím si postěžovat, jak jsem dneska málem umřela hlady. Rozhodla jsem se, že uvidím zlaté prasátko. Já inteligent jsem jedla naposledy včera v 6asi tak a m. byla dneska v práci, takže přišla až o půl sedmé, takže jsem dvacetčtyři hodin nejedla. Jsem na sebe pyšná, protože babička s dědou mi furt říkali, ať si něco dám, ale já jsem si nedala nic, i když už jsem dokonce měla pocit, že na mě mluví vánočka, ať ji sním a tak.

Ha! A teď mám krabici plnou svíček, heč. Dokonce i melounové a šeříkové.
Dostala jsem jen asi dvě věci, o kterých jsem předem nevěděla. Je to takový divný bez překvapení, ale stejně dobrý.

Přišla maminečka a začla nadávat, že jsem zasmradila celý byt vonnýma tyčinkama a svíčkama a tak.
Ta tyčinka byla zapálená ani né deset minut!! a ty svíčky nejsou voňavé, tak nevím, co jí vadí. Navíc ta tyčinka úplně voní po růžích.
A když už jsme u m., tak si musím postěžovat, jak včera začala, že prý si ničeho nevážím. Přitom to vůbec není pravda!!! A pak zas začala s tím, že mě zná, jak svoje boty! Nesnáším to, když to říká, protože ona vůbec nic nechápe a neví a tak!! Grrr.

Dostala jsem konečně takový ten masážní kartáč do sprchy. Konečně!! Už asi rok nebo dva furt říkám, že ho chci. Taky mám deníčky, milion věcí z kosmetiky a úplně dobré povlečení a tak.

Dneska jsem poslala asi jen 3smsky k Vánocům, jsem vadná, dycky jich posílám asi miliona teď ne.

A je to úplně vadné a jsem pošahaná, ale jsem úplně ráda, že jsem nedostala nějaký takový velký dárek, jako třeba loni, kdy jsem dostala peníze na ipod, jelikož jsou ty Vánoce teď furt jenom o předražených dárcích a to mě nebaví, jak si všichni navzájem k Vánocům kupujou televize za 50tisíc a počítače a podobné věci. Vánoce maj být o něčem úplně jiném, ne?
Jdu si zapsat něco do deníčku a spát...;)
Btw. Šťastné a Veselé:P


Tell me what to do.

23. prosince 2009 v 23:19 | Martinečka |  Kec.
Miluju Vánoce. Fakt miluju.
Ono je všechno tak děsně fajn, i když vlastně fajn není vůbec nic, všechno je úplně strašné, ale mám takovej pocit, jako kdyby všechno bylo skvělý a to na mě hned v sedm ráno skočila dojebávací nálada.
A taky jsem musela pro vánočku a mlíko. Nesnáším, když musím do obchodu.

Byla jsem u babičky. Zdobila stromek..pak přijela Terez se Sylvinečkou(nesnáší, když jí tak říkám, ale já si nemůžu pomoct). A bylo mi dovoleno nahlédnout do tašky s dárkama pro mě a mamku. SVÍČKY! Byly tam voňavé svíčky. Dvě balení voňavých svíček! Budu mít cca 250svíček. Včera jsem se dozvěděla, že jsem prý svíčkofil a blázen, ale mi to vůbec nevadí, protože je to dobrý, mít za úchylku čajové svíčky, protože to není drahý.
Jdu si zabalit diář, co jsem si koupila.

Musím si postěžovat, jak jsem byla u té babičky dneska a měla jsem na sobě takove volnejsi triko, co se jakože dává jen na jedno rameno. A oni na mě, že mám nějaké malé triko a také kecy furt. pak sami přiznali, že tomu nerozumí.
A nebo, když na óčku hráli 30 Seconds To Mars-The Kill a já se rozplývala, jak je to dobré a úžasné a pak přišla babička a pronesla:" To jako zpívá? Taký řev? Dyť se roztrhne(zrovna Jared máchal rukama)" a začla ho napodobovat.

Po pár hodinách.
Sušák mě nutí, abych s ním šla do kina na Avatar. Když jsem mu vysvětlila, že mě takové věci nebaví, tak mi řekl, že mám vybrat něco jiného. Je divný.
Opět mám stahovací mánii., a tak jdu stahovat a hrát a tak.

Blink 182-Always.

23. prosince 2009 v 8:53 | Martinečka |  Hudba a takové ty věci.
Blink 182-Always
Ááá miluju ten refrén. A jak debil to poslouchám furt dokola, až mi z toho pěkně hrabe.
**Common let me hold U, touch U, feel U, always, kiss U, taste U, All night, always.**

Byl jsem mladistvým intelektuálem:-!

21. prosince 2009 v 21:50 | Martinečka |  Kec.
Vůbec nemám čas na psaní, protože musím jít spát, protože jsem děsně unavená.
Byli jsme v Tescu dneska. Koupila jsem si 200svíček.(bude to fajn, jestli dostanu ještě stovku od Ježíška), dvě misky na svíčky, diář na rok 2010 a chleba.
Maruška mi krásně vylíčila, jak pomáhala Šušni vybrat kondomy pro Kamila a Vacla. A Sušák na ni"tak které by se ti vyhovovaly?" A zrovna kolem nich procházel Fejk s ještě někým a krásně se na ně koukali.
Těm svíčkám hrabe. Jednou za čas, když se jim zachce, začnou prskat a tak. A taky se dycky roztopí jen ten prostředek, ale to je jedno. Omlouvá je to, že vypadaj setsakramentsky dobře v těch mističkách.
Zapomněla jsem si dneska koupit podložky pod vonné tyčinky, je to smutné.

Dneska v čj nám p.p. Polčák pouštěl tak vtipný film, že jsem z toho málem chcípla ty vole:-! To bylo něco strašného.

Ivet je lama, protože říkala, že nepůjde na volejbal zítra a dneska na obědě mi řekla, že jestli ji nakrmím, tak půjde. Tak jsem obětovala nemalou část svého skvělého oběda. A ona mi dneska napíše, že neví, jestli půjde do školy, že to je zbytečné. Ty volee. Zbiju ji.
Šušně prý pro mě má nějaký úchylný vánoční dárek. Fakt se těším...x/
Taky jsem pojmenovala konečně svého plyšového medvídka.
Ivetečka je divná, protože nehodlá pojmenovat svého mini coopera, kterého má ode mě. Dneska jsme se krásně vrátily do dětských let, sedly si dozadu do třídy na zem a posílaly si ho.
Jdu spát, protože mám takový pocit, že do minuty přijde maminečka a začne vyšilovat, že jsem na *komputeru*.


Áno, opět nevím, co napsat do nadpisu.

20. prosince 2009 v 19:31 | Martinečka |  Kec.
Letos budeme mít krásný stromeček. Ani máti, ani mi se to nechce zdobit. M. se přemohla a naplácala tam aspoň žárkovky a vypadá to celkem solidně. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to tak zůstalo.

Asi před týdnem jsem si vzpomněla, jak se crackujou hry(učil mě to taťka, když mi bylo asi tak 9), atak hraju NFS a stahuju ty písničky z toho, protože tam jsou samé úžasné. Skoro teda. Nesnáším, když to vypadá, že ten závod vyhraju a maminečka vkročí do pokoje a já se leknu a srazím se s tou podělanou bílou dodávkou a jsem zase čtvrtá!!!

Ještě furt mi nebyla vrácen iPod. Asi o něj budu muset znova požádat, protože už mám úplně absťák největší. Dokonce jsem musela vydrhnout koupelku, aniž bych měla sluchátka v uších a iPod za gumou od tepláků a z toho mám fakt trauma.

Zítra musím do školy tahat medvěda, kterého zítra dostanu od Ivet k vánocům. Ona je totiž lemra a nechtěl se jí tahat domů, a tak mi ho tady nechala a musím ho zítra do školy táhnout já, aby mi ho mohla dát. Aspoň budu mít polštář na češtinu.
Už jenom 4čokoládky z kalendáře.
A to úterý je úplně hajzlovina, protože ve škole musíme být už o půl osmé a zbytek třídy ve čtvrt na devět! Možná jsem si tu už stěžovala, ale to je jedno, protože já si stěžuju ráda. A taky to bude úplně trapas, nevím, proč tam vůbec musíme hrát. Grrrr.

Těším se na zítřejší trenál a modlím se, abychom tam mohli nakonec tancovat jenom při svíčkách.
A musím zítra do Tesca a na poštu a vůbec se mi tam nechce a potřebuju krásný a levný denní diář na rok 2010.
Miluju, když kliknu na stáhnout a o půl vteřiny později mám tu písničku už v *komputeru*
Jdu si dát kolečko.
Agrrrrh. Půl kola před koncem jsem první a máti mi vleze do pokoje a začne jakože jestli ty odtoky nemyju nebo co a celou mě znervózní a já nabourám do plotu a jsem 3.sakra. Nemám na ni nervy.

těším se na hvězdýý.
Ale myslím, že u toho usnu, protože se mi chce spát už teď a to je špatný. asi jdu hodit šlofíka na 40minut.

Ach Ach.

20. prosince 2009 v 12:08 | Martinečka |  Kec.
Nenašel by se někdo hodný a bohatý?:D

And I hate that I love U so.

19. prosince 2009 v 22:14 | Martinečka |  Kec.
Vole, máti je vadná. Mám tady zapálené 4 blbé svíčky a ona příjde začne, že co tady blbnu s těma svíčkama, že furt jenom zapaluju svíčky a tak a že mám vypnout pc a jít spát, že žádné vyspávání do půl desáté zítra nebude. Bože. Taky mi tvrdí, že mi to tady smrdí, přitom, když tady byla dneska Sylvinečka, tak mi říkala, že mi to tady úplně voní a já si to myslím taky!!

Polít se horkým gelem ze svíčky, to umím fakt jen já.
Už mám zabalené všechny dárky. Nemáme vhodnou stužku. Jen nějaké fialové a zelené a další, co se mi nehodí k tomu papíru a já musím mít ty dárky sladěné, protože to pak vypadá divné, jenže nevím, co mám dělat, protože si v pondělí dáváme s holkama dárky a já nehodlám nikam jít. Budu pěkně sedět doma tak jako dneska a uklízet a přemýšlet a tak.
Nebaví me to tu.
Jsem vyčůraná, a tak jsem si Ježíškovi poručila, aby mi koupil čajové svíčky a já tak nemusím jezdit do žádného Tesca. I když teda si nejsem jistá, že mi je Ježíšek přinese, ale co už.

Nemůžu se rozhodnout, jaké písničky si vypálit na CDčko s dojebávkama. Vejde se jich tam tak dvacet, jenže já jich mám vybraných asi 40 a nechcou se mi vypalovat dvě, protože nemůžu plýtvat tolik CDčkama, protože jsme chudá rodina.
JO a dneska mi máti řekla, že jestli nepřijde ten věšák, co má být pak u mě v pokoji, tak mi koupí novou skříň. Na to jsem jí já řekla, že chcu radši tu skříň a ona, že to jsem si měla rozmyslet dřív! Ty vole před měsícem..furt jsem jí překecávala, ať mi radši koupí skříň, než nějaký věšák a ona mi řekla, že nemáme peníze, že jsme chudí a teď mi řekne, že jsem si to měla rozmyslet dřív. Grr.
Nutně potřebuju nové mptrojky, ale děsně se mi nechce nic stahovat.
Kéž by tady byl někdo ochotný, kdo poslouchá normální hudbu a poslal mi něco. Hodně něčeho. Jenže nikdo takový tady asi není.

Měla bych uklízet. Včera a předevčírem a dneska jsem se hecla a už to tady nevypadá, jak po výbuchu.(když nepočítám už menší kupku oblečení na zemi, čekající na úklid).
Ty vole, vylila jsem vosk do košíku a on tam není.

Vacl mi tady píše, jestli mám vypranou mikinu, kterou jsem půjčila včera na chvilku Lucii. Dělá z toho děsnou vědu, jenže mi se prostě zachtělo udělat dobrý skutek a ona mi furt diktuje slohovky a úkoly do němčiny a všecko, tak jsem jí asi na pět minut dala mikinu, protože Terezka vyskočila z okna a za sebou to okno nezavřela a Lucka mrzla a mi bylo teplo i v krátkém rukávu. to je toho, no. Že ji nemám ráda, to je druhá věc(Lucku, né mikinu) Ale jsem asi fakt nějaká hodná.
Grrr. Svědí mě děsně nohy. Už asi pátý den. Každý den si je jak blbečka mažu a stejně to furt svědí.
Tímea je naivka.

Zapomněla jsem včera napsat, že jsem vyřešila neřešitelný problém. Rozhodovala jsem se mezi čokoládovou a pralinkovou barvou na vlasy a koupila jsem si mahagonovou:D

**I see the sun rising and all you see is fall, fall, fall.**

Suši mi dal za úkol, abych na něm zapracovala a udělala z něho normálního člověka, jelikož Vacl z něho udělal nadrženého magora a on nechce být ani nadržený magor, ani debil, co hraje wowko. Zaujímavé.

║22:43║Zapomněla jsem napsat, že SE NEDÍVÁM NA HOKEJ, a tak jsem ta největši kravka na světěm protože dycky vyšiluju, když to vypadá, že se nebudu moct dívat a dycky jedu pak k babičce a dívám se s dědou a tak. A teď prostě, když hrál Štěpánek, tak jsem se nedívala a vůbec mi to nevadí a nijak zvlášť mě neštve, že jsme to prohráli. Jen tak trošilinečku. Jsem duševně porouchaná, musím se sebou něco dělat, protože nedívat se na hokej, to už fakt není normální.