Deluxe.

16. prosince 2009 v 18:24 | Martinečka |  Kec.
Měla bych se učit ivt, protože to neumím. I když možná, když se nebudu učit, tak pak dostanu za jedna, protože z bioly, kterou jsem si jenom přečetla , mám za jedna. Celkem nechápu.
Měla jsem "rande" (někteří tomu tak říkají, já bych to tak nenazývala) s Ondráčkem, kvůli písemky. Jsem se na všecky dívala a nikdo neměl za jedna, což je úplně vadné, protože Ondráček je nějaký přísný nebo tak něco. Nevím, jak můžu chtít mít na vyzo za jedna, když to prostě nejde!!
(17:55)
Mrznou mi ruce. Už bych fakt měla zase začít nosit ty rukavice.
Potřebuju nutně zašít moje černé kalhoty, ale jsem líná je vytáhnout ze skříně a zašít je nebo je alespoň dát maminečce na zašití.
Za chvilku jsou Vánoce a já mám TŘI dárky. (Z toho jeden pro sebe a to si jich musím koupit ještě plno.)
Mám dilema. Nevím, jestli si koupit pralinkovou, nebo čokoládovou barvu na vlasy.(před nebo se píše čárka, protože se to navzájem vylučuje (jedna z mála věcí, které si pamatuju od p.p.Mazochové))
M. není doma, takže se můžu dlouho sprchovat. No, nechci pak vidět ten účet za vodu, ale co, no.
Zítra píšem z chemie, vůbec se mi to nechce učit.
Ok má v plánu nám dát mořské živočichy na naučení. Už mi to chtěl dát dneska, ať si to okopírujem, ale naštěstí to nenašel. Je jistá šance, že na to zapomene v pátek. Ale, když vemu v úvahu to, jak rád nám dělá takhle hnusné věci, tak si na to určitě vzpomene a ještě nám přidí další ptáky.
Potřebuju velké balení čajových svíček. V tetě mají 100 svíček za 150korun. Vzhledem k tomu, že jsem socka a, že nehodlám utratit korunu a padesát haléřů za trochu vosku a šňůrky, tak si musím sehnat někde levnější.
Dneska ve volejbale se můj krk spolu s rukou dohodli, že budou stávkovat. Bolí to jak kráva. Ještěže mi ten krk ivetečka namasírovala, jinak bych asi umřela. Jo Lucie je úplně blbá, protože nehraje na tři a je o hlavu vyšší a pořád mi tam ten balon těpala a tak a já jsem se jí bála.
Kamil, Vaclík a Sušák jsou úchylové. Nemám ráda, když mě obstoupí a mají takové ty svoje kecy.
Jdu se radši spršit a zabalit si pro sebe vonné tyčinky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 xyz xyz | 16. prosince 2009 v 20:12 | Reagovat

v tescu jich mají 100 za 70 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama