My máme silný refrén jak hovado.

24. prosince 2009 v 23:23 | Martinečka |  Kec.
Musím si postěžovat, jak jsem dneska málem umřela hlady. Rozhodla jsem se, že uvidím zlaté prasátko. Já inteligent jsem jedla naposledy včera v 6asi tak a m. byla dneska v práci, takže přišla až o půl sedmé, takže jsem dvacetčtyři hodin nejedla. Jsem na sebe pyšná, protože babička s dědou mi furt říkali, ať si něco dám, ale já jsem si nedala nic, i když už jsem dokonce měla pocit, že na mě mluví vánočka, ať ji sním a tak.

Ha! A teď mám krabici plnou svíček, heč. Dokonce i melounové a šeříkové.
Dostala jsem jen asi dvě věci, o kterých jsem předem nevěděla. Je to takový divný bez překvapení, ale stejně dobrý.

Přišla maminečka a začla nadávat, že jsem zasmradila celý byt vonnýma tyčinkama a svíčkama a tak.
Ta tyčinka byla zapálená ani né deset minut!! a ty svíčky nejsou voňavé, tak nevím, co jí vadí. Navíc ta tyčinka úplně voní po růžích.
A když už jsme u m., tak si musím postěžovat, jak včera začala, že prý si ničeho nevážím. Přitom to vůbec není pravda!!! A pak zas začala s tím, že mě zná, jak svoje boty! Nesnáším to, když to říká, protože ona vůbec nic nechápe a neví a tak!! Grrr.

Dostala jsem konečně takový ten masážní kartáč do sprchy. Konečně!! Už asi rok nebo dva furt říkám, že ho chci. Taky mám deníčky, milion věcí z kosmetiky a úplně dobré povlečení a tak.

Dneska jsem poslala asi jen 3smsky k Vánocům, jsem vadná, dycky jich posílám asi miliona teď ne.

A je to úplně vadné a jsem pošahaná, ale jsem úplně ráda, že jsem nedostala nějaký takový velký dárek, jako třeba loni, kdy jsem dostala peníze na ipod, jelikož jsou ty Vánoce teď furt jenom o předražených dárcích a to mě nebaví, jak si všichni navzájem k Vánocům kupujou televize za 50tisíc a počítače a podobné věci. Vánoce maj být o něčem úplně jiném, ne?
Jdu si zapsat něco do deníčku a spát...;)
Btw. Šťastné a Veselé:P

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 av-lin-al* av-lin-al* | Web | 28. prosince 2009 v 9:44 | Reagovat

jo to nejezení jsem taky jednou zkoušela, myslela jsem že umřu, bylo to hrozný úplně moc a už nikdy bych to neudělala :D
Já letos na smsky taky kašlala, poslala jsem jen tomu kdo mi napsal, však co nemůžu napsat všem, když jsem v minusu :D
Úplně se mi líbí ten poslední odstavec, já jsem taky nedostala nic velkého a mrzelo mě to tak 10 sekund, Vánoce o tomhle být nemají...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama