They Don't Really Care About Us.

14. prosince 2009 v 22:28 | Martinečka |  Kec.
Od minulého zveřejněného článku je todle asi pátý, co píšu. Nikdy to nedopíšu. Jsem divná.
Chci, aby vypadl Chodúr.
Ivetečka mi tvrdí, že nejsem nesebestředný magor, protože jsem se dneska v dějepise rozhodla do svého zápisníčku/notebooku napsat seznam dárků, které budu kupovat na Vánoce. Nejdřív jsem udělala kolonku "SOBĚ SI." a pak kolonku "OSTATNÍM". Do kolonky "sobě si" jsem si napsala plno věcí a do kolonky ostatním akorát jména a asi tři dárky. Nemám inspiraci. Hlavně, že vím, co koupím sobě si.
Sušák pořád chce přijít k nám na jogurt. Do teď jsem mu říkala, že žádné nemáme, jelikož jsme je taky neměli a teď už máme a nevím, co mu mám říkat, aby sem nechodil. Jelikož on je toho opravdu schopný.
Tímea a spol si myslí, že balím Sušáka. Kuba si myslí, že balím Michala. Nechápu, proč dycky, když se holka baví s nějakým klukem, hned z toho ostatní vyvodí, že spolu něco mají nebo tak.
Jdu na hvězdy opět.

No bože. Jestli to vyhraje Chodur, tak mě klepne.
Málem bych zapomněla napsat, že se mi podařilo roztavit kus monitoru svíčkou. Byla jsem tak nějak zabraná do zemáku, že jsem si nevšimla, že jsem tu svíčku posunula pod monitor. Až si toho máti všimne, tak mi tu velkou krávu omlátí o hlavu.
Vůbec neumím ani Ch ani Z a potřebuju jít nutně spát.
Jsem nějaká bohatá. Né nějak moc, ale na moje poměry jo.
Duševní hygiena. Velice zajímavé ZSV. Nechápu Kampovy otázky při zkoušení. Mám za tři, tudíž mi i vychází tři. Kde je to moje prázdninové "Ve třeťáku už se fakt budu učit."
Zpět k ZSV. Jsem duševně porouchaná. Ivetečka mi diagnostikovala nedostatek lásky. Navrhla mi, že mi bude dělat psychologa. Nemůžu se rozhodnout, jestli si chodit vylívat srdce k Marušce nebo Ivetečce. Obě mají takovou tu krabici s kapesníčkama na brečení (btw. musím si ji koupit na Vánoce, jelikož my je doma už asi dva roky nevedem, jelikož jsme chudá rodina a já si je vydupávala, ale pořád nějak nic. Krize.) a pohodlnou postel. Musím to ještě promyslet.
Je to fakt úchylné a nevím, jestli to mám brát jako nějaký signál nebo ne.
Asi miluju Foo Fighters a 30 seconds to mars a tak.
Studí mě nožičky. Musím si zajít pro moje chlupaté ponožky.
Zítra není tělocvik, žádný kroužek, nic. Nevím o žádné středeční písemce(ale s mým štěstím určitě nějaká bude). Asi zítra nakoupím pár dárků, odučím Moničku angličtinu, zalezu si pod stůl, zapálím poslední svíčku, která mi zbyla a budu si psát do měho supertajného deníku. Btw. potřebuju si k vánocům koupit nádherný, nejnádhernější deníček. Nikde takové nejsou.
Taky si potřebuju koupit ten nejvoňavější sprchový gel z nejvoňavějších, jelikož mi ten můj/mamčin (je její, ale dovolila mi ho používat, protože ona si pořád kupuje nějaké kosmetické vymoženosti, když jsou akce a slevy, tudíž má plnou skříň sprchových gelů, šampónů, krémů na xich etc. Je to její úchylka asi. Tak jako já mám třeba úchylku, že při čištění zubů koušu do kartáčku. Horší je, že používám elektrický kartáček a dvě blbé násadky stojí asi tolik, jako celý kartáček. No i když já mám co říkat, že? Já mám taky plnou skříň kosmetiky a taky poličky a šuplík. Ale já si to nekupuju sama. Většinou. Pořád něco takového dostávám. Vyčerpávající.) ostružinový asi brzo dojde. Taky ten nejkvalitnější holící gel z těch nejkvalitnějších, aby se mi sakra po holení už nedělaly pupínky. Už mám i u tety k vánocům objednaný spešl ekšn krém po holení. Doufám, že mi do té doby ten můj nedojde.
Je to sranda, jak se dycky rozepíšu o takových blbostech, jako je úchylka rozkousávání kartáčků a nakupování kosmetiky ve slevě.
Myslím, že jsem si dneska ještě nepostěžovala na to, že mě bolí ruka a nohy.
Na trenále jsme tancovali na Jacksona. Ach ach. Taky house. Ach ach. Miluju ty dvě věci. Příště máme vánoční hodinu. Možná jen o svíčkách. Doufejme.
Měla bych se učit tu chemii, jinak brzo zjistím, že moje radost z toho, že na vyzo nebudu mít 4 byla předčasná.
Potřebuju někde sehnat toho nejkrásnějšího mini coopera na světě. Proč Ivetečka nemůže být zblázněná třeba do Hanny Montany? Té je všude kolem plno, ale takový mini cooper.
Potřebuju se to všechno naučit, sakra. Nemůžu se ale přesvědčit k tomu, abych vypla Pc, nezapla iPod a nešla ležet. Už asi týden usínám bez iPodu. Nechápu to. Asi jsem se odzávislila.
Dneska mi Axman řekl, že mám mandlové oči. Jestli tím jako myslel barvu, tak to fakt nechápu. V prváku mi říkal, že mám oči jako pomněnky.
Myslím, že brzo zase přiletí maminečka s tím, že furt ještě buším do klávesnice a že jestli bych se neměla učit a uklízet si pokoj a jít spát.
Chci být zase nemocná. Jako né nemocná, ale chci být doma a celé dny se jen dívat na zamilované filmy a vzdychat nad tím, že jsem psychicky porouchaná(teď tím nemyslím Ivetčinu diagnózu.)
Jako kdybych to neříkala "Ty už to vypni a spát."
Potřebuju gumové mentilky. Myslím na lentilkové McFlurry, píšu gumové medvídky a pak to tak dopadá. Takže potřebuju gumítky a McDonald u baráku, abych si mohla kupovat lentilkové McFlurry.
Potřebuju nutně šaty s botama. Nemyslím šaty s potiskem bot nebo tak něco. Ale šaty a boty. No to je jedno.
V sobotu jedu do Ovy. V té největší kose mínus 20 nebo tak. Potřebuju novou bundu, ale nikdo mi tady na ni nechce dát peníze.
Dneska v Hv jsem dělala pošťačku. Bylo to fajn. Lenička psala Ivetečce a musela to posílat přeze mě. Já si dycky vynutila podpis za převzetí a pak jsem na papírový kapesník sesmolila Fakturu za služby české pošty. Měla bych teď být bohatá. Moc.
Venku je mínus dva. Žádný sníh. Sakra, kde je problém?
I když měla bych být ráda, aspo%n se mi nekroutí vlasy. Ale stejně.
Jo, potřebuju čokoládovou barvu na vlasy a do Greenu ke Kubovi se ošmikat.
Taky mi Ivetečka neposlala odkaz na tu hru, co jí poslal Sušák a oni mi to pak poslal, když jsem byla u taťky. A já ji nutně potřebuju hrát, protože je to stejně šáhlá hra jako křečkův úlet.
Neumím nic. Neštve mě to nějak. Pak asi ale zas budu říkat, jaká jsem kráva, že kdybych se učila, tak jsem nemusela mít známky, jak ta největší píča.
Asi tu budu čekat ještě dvě hodiny, protože pak si budu most sníst čokoládku na 15.prosince a já mám na ni chuť. Když jsem byla malá a dostala jsem adventní kalendář, tak jsem ho prý skoro celý sežrala najednou. Nepamatuju si to. Myslím, že si to všichni vymýšlejí jen pro svoje pobavení, protože já nejsem ten typ, co by jedl adventní kalendáře celé najednou.
Musím jít pro svůj MacBook, abych si mohla přečíst to, co dneska řekla Majda a Ivet a abych to tady mohla napsat.
Jo, nejdřív Maruška. Mám ho, ale je ojetý. To znělo tak krásně od ní.
Ivet psala Dafnému, že si hraju na pošťačku a že mi hrabe a pár minut na to řekla:Mi se zmenšilo prso, divím se, že mi nevyskočilo ze zad.
Pak komu tady hrabe, že. Taky mi oslintala mikinu, protože mi prděla do ramena. Má štěstí, že jsem měla v plánu ji dneska dát do prádla.
Nevím, co si zítra obleču. Mám fakt krizi. Všechno oblečení je buď špinavé nebo na zemi hozené(nechce se mi zjišťovat, jestli je to čisté nebo špinavé) a nebo je nevhodné. Musím si už zítra fakt uklidit pokoj.
A teď jdu si přečíst chemii a nechat si zdát o Harrym Potterovi, protože mi tak hrabe, že se mi ze soboty na neděli zdálo, že jsem Harry Potter a bojuju s Baziliškem. To je tak, když se člověk vrátí do dětských let a celé odpoledne hraje Harryho.
Taky jsem zapomněla napsat, že jsem ze školy jela s Moničkou, tudíž i s Martou Kiškou. Bože. 151x jsem slyšela pičo, 213x vole a 43x víš co. Nejhorší to bylo, když jsme přešly z Moniččiného baráku a já s Kiškou emařkou největší, která se přezouvá, aby jí nesmrděly nohy (vzpomínka na dnešní návštěvu šatny 3.B a následný záchvat smíchu z Kišky) musela jít až ke mně domů. Takovou štreku. 158 Moniččiných kroků!!!
Jdu už fakt. Nemůžu tady vysedávat a psát půlkilometrový článek. Proč sakra píšu dlouhé články jen, když nemám čas a nejsem naučená?
A kašlu na placky.
Chci ten řetízek, kupte mi ho někdo.
Ach, Miluju písničky ze stmívání. To je něco úžasného. Asi budu poslouchat jen to a pár dalších vyvolených.
Nejdou mi tu zmenšovat obrázky a přesouvat teď taky nějak. Jediná nevýhoda Google Chrome. To se mám zas přeorientoval na mozillu nebo co?
Ani vymazat to nejde už. kašlu na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama