**Vana je hrob, perfektní pohřebiště pocitůů...**

1. prosince 2009 v 17:11 | Martinečka |  Kec.
Začnu klasicky.
Ach Ach.
Zítra jdu do školy. Jsem divná. Těším se. Celou dobu tady nadávám, že nechcu do školy a snažím se s tím smířit už od čtvrtka. A teď se mi úplně chce. Nejspíš i proto, že máme na 10.
Uklízím. Asi milion mých věcí, co je už asi milion dní v chodbě. Doteď jsem je nepotřebovala, tak nechápu, proč bych si je měla dávat zase zpátky do pokoje. Ale to je jedno. Vyhrabala jsem můj kdysi dávno vytoužený walkman. A neuhádnete (ha ha ha), co je na něm napsáno.
Schneider♥ Je to osud prostě!:D:D
Jsem ještě větší blázen. Můj ipod už neobsahuje 1167 nýbrž 1276 songů. Jo jó. Tak se pozná maniak.
Štve mě, že už neumím psát tak dlouhé články jako kdysi.
Můj pokažený kotník je čím dál více pokažený. Mám neustálou potřebu s ním kroutit a tak. Jenže nemůžu, jelikož to ničemu nepomáhá a tak. Už mám pokaženou i ruku. A nemůžu večer usnout, protože se musím snažit nekroutit s nohou a rukou. A je to úplně namáhavé a pošahané.
Mám v pokoji cca 27 stupňů celsia. Netopím. Divné.
Sice jsem teď taky dva dny nevětrala, jelikož tam ti páni dělníci dali nějaký pošahaný smradlavý igelit. A člověk nemůže ani pořádně vyvětrat. Grr.
Maminečka má dneska noční ach ach.
Asi si jdu aspoň nachystat bágl, protože až m. nebude doma, tak se k tomu nepřinutím. A já si nemůžu chystat bágl až ráno, protože pak nic nestíhám. A letím jak debil na autobus, který mi stejně ujede před nosem nebo tak. A když si bágl chystám večer, tak se ráno vůbec nemusím stresovat. A on to je úplně hnus stres už po ránu.
M. je nějaká nesnesitelná. Krásně jsem se teď s ní chytla, jelikož přišla už po druhé a vyptávala se, proč pořád tak buším do té klávesnice. Jindy se nevyptávala. Z toho si domýšlím, že četla můj blog a teď, když už jsem ho zrušila, tak jí je divné, že pořád buším do klávesnice.
Taky mi dneska tvrdila, že někde četla radu od psychologa, že by rodiče měli do té doby, než jejich dětem bude osmnáct prolízat mobily, email a všechno takové. Je mi z toho na zvracení. Debilnějšího psychologa jsem neviděla. Né, že bych tamtoho viděla, ale tak prostě. Chtěla bych vidět, jak by byl nadšený, kdyby mu rodiče prolízali všechny jeho soukromé věci.
M. mi taky tvrdí, že mě má přečtenou. Jenže když se to veme tak kolem a kolem, tak neví vůbec. A štve mě, že mi tvrdí, že mě zná jak svoje boty. Grrr.
POTŘEBUJU, ABY MI OBČAS VŠICHNI DALI POKOJ..Tu skupinu musel vymyslet nějaký úžasný člověk.
Ach Ach. Zkažený celý večer. Zítra se prý píše z fyziky. Nejspíš na to, na co jsem byla ve škole, což není dobrý. Navíc prý pětka z chemie, což jsem sice čekala, ale stejně:D
Jdu umřít a učit se a tak:D A taky po milionech let použít icq. Grc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama