Leden 2010

"Taje to, i když tam mrzne."

27. ledna 2010 v 20:57 | Martinečka |  Kec.
(psáno v ivt) Agrrrh. Nechala jsem asi hrát ipod nebo co a teď mi to tu píše, že to mám nabít. Bože. Nevím, co budu dělat dvě hodiny tady bez ipodu. Měla bych asi udělat tu prezentaci. Škoda, že nemám na mailu nebo tak někde referát z prváku o tiskárnách, protože bych to jen zkopčila a byl by klid.
Začínám nesnášet ivtčka.

Zítra je vysvědčení. Hnus fialový.
Ten internet je ještě pomalejší, než Monika a to je co říct.

Zítra je kino, kinečko. Džus. Kofola. Mmmm. Těším se.
A pak jdu nejspíš k Marušce. Jenže ona mi nepíše, jak to uděláme, takže nevím jako.
Už.

Chcu o víkendu na hory. Minimálně 2x. Jenže nemám prachy. M. mi ještě furt nedala kapesné, které mi měla dát 14.
Dobrý ale je, že konečně mám zaplacený lyžák a m. taky zaplatila dovolenou do Turecka. Jo, z ní to úplně divně "Kdes byla o prázdninách?" "V Turecku" Je to takové vadné, ale v tom katalogu to vypadá dobře. A je to levnější, než Tunisko. Sice né o nějak hodně moc, ale je, takže nejspíš už nemáme finanční krizi, takže jí můžu zase říct o kapesné, takže fajn.
So Am I still waiting for this word to stop hating?

Po asi stopadesáti milionech let.
Jdu do pryč.
Chci být bohatá, nejbohatší, protože to tričko chci strašně dlouho už a ono teď nikde není a stejně jsem chudé děvče, takže mám smůlu:D

"Já vám můžu celý rok znepříjemnit! blá blá blá."

26. ledna 2010 v 21:06 | Martinečka |  Kec.
Hnus fialový, píšu tu už jenom z donucení. Nutím sama sebe, protože tu psát prostě musím.

Bolí mě nožičky, protože byl včera trénink a dneska taky a zítra je volejbal a pak je konečně klid.

Měli jsme na deset. Úžasné. Hned první hodinu v chemii jsme s Ivetečkou trochu kecaly. A navíc jsme jen šeptaly a Šopková nás dořvala, že nás jde slyšet na celou třídu a, že budem dělat zkoušky před komisí a kdo ví, co všecko. (Pořád nechápu, jak to mohla slyšet, když neslyší ani zvonění.) Pak už jsme nemluvily. Ke konci hodiny jsem místo vazby napsala fazby (debil, fakt) a přišlo mi to děsně vtipné a musela jsem to říct ivet a učitelka se nervla a zas řvala a pak si nás dovedla do kabinetu a začla řvát, že jak si to představujeme, že nám klidně může znepříjemnit celý rok nebo dostaneme dvojky z chování a nebo nemáme chodit vůbec. Agrrh. Pak přišel Gaura a donesl nůž, že prý na nás a, že klidně donese ještě ostřejší. Jo, jó. Teď v chemii nesmíme vůbec mluvit, jinak to nedopadne dobře. Nevím, jak to udělám, nemluvit.

Včera se měl platit lyžák. Kváš to vůbec nepřipomněl. Takže jsem nic nezaplatila, takže dobré, no.
Ve čtvrtek jdem do kina. S mladšíma. Na nějakou farmu kreslenou nebo co. Skvělé. Musím m. říct o 35 korun. Ona si furt stěžuje, že nemáme peníze. Přitom chce letět zase do Tunisu a vůbec nechápe, že by třeba stačilo Chorvatsko nebo líp Španělsko..Né, my musíme do Tunisu do pěti hvězdičkového hotelu zase za hodně moc peněz. Je to tam sice úžasné a bezkonkurenční, ale když nemáme peníze, tak proč tam jezdit? Už nemám ani odvahu m. říct o peníze za to kino a za tornáda a to bych jí ještě měla říct, ať mi dá na lyžák a taky na dp a na hory. Bože. "Maminko, dej mi 4tisíce" a ona bude zase řvát, že nemá peníze, že ty prachy nesere a kdo ví, co všecko. Agrrh.
Už se těším, až jí řeknu "dej mi peníze na eurocamp, prosímtě" To bude teprv tóčo.

Jo a taky musím změnit styl chůze a kdo ví, co všecko, protože jsem si tak šla do učebny fyziky a Ivetečka úplně, že vypadám ze zadu jak jedna nejmenovaná. A Maruška s Leničkou jí to potvrdily. A že prý stejně chodím a kroutím prdelí a všecko. Jenže já nechci, abych chodila jako někdo jiný. Chcu chodit tak, jak nechodí nikdo na světě.

Maruška je strašně protivná. Diví se, že jsem slíbila Kubovi, že s ním pojedu na prkno a nechce mi říct, proč. A ještě mi říká, že ji mám nechat být, i když jí nic nedělám. Aggrh.

Zima, zimečka. Lemra, lemřička.
Jdu se spršit.

Mmmm.

Sum 41-So Long Goodbye

25. ledna 2010 v 0:22 | Martinečka |  Hudba a takové ty věci.
Sum 41-So Long Goodbye
Protože je miluju. Protože oni mají ty nejdokonalejší písničky s nejdokonalejšíma textama. Protože u jejich písniček se dá jak pařit, tak brečet♥

Gefallen.

24. ledna 2010 v 22:14 | Martinečka |  Kec.
*Ehm Ehm*

Nechci jít spát. Neumím němčinu. Mám rozkoukaný nějaký film a chce se mi u toho strašně psát. Jenže se mi to pak celé seká, protože ten počítač je strašně divný a tak.

Ples byl skvělý..až na "pár" detailů. Jako třeba, že Maruška se naštvala.. Mám rozervané šaty, doškrábané nohy, v peněžence mi zbylo asi 15 korun, objímala jsem se s lidma, které neznám, málem jsem se zabila na schodech (díky Lukáše né úplně), všem možným jsem řekla, že mám 4 z matiky a, že Michalíková mi denně říká "Martino, uč se!" a další věci, o kterých se radši už nezmiňuju.
Rozhodla jsem se, že budu chodit po škole a dělat jakože nic.

Byli jsme bruslit na Bašce. Vůbec mi to nešlo a nebavilo mě to ani nějak. Ale nespadla jsem, takže fajn.
Taky jsem přežraná, protože jsem byla u babičky. Od zítřka nejím a bude.
Měla bych se učit, jenže se musím dodívat na ten film, takže tak.

Shake it.

19. ledna 2010 v 22:01 | Martinečka |  Kec.
Včera jsem byla pokárána, že nepíšu články. Tak musím napsat, protože moje předsevzetí, že budu psát každý den se mi nějak nedaří plnit.
Jsem úplně nejlepší, protože jsem za dnešek stihla všechno, co jsem chtěla stihnout.
Reklamovala jsem boty na ples, učila jsem Moničku ajinu, s mám. jsem vybrala pod vrbou, byla jsem na tréninku a skoro jsem si už naskládala věci do skříně, kterou mi složil jeden hodný pán, co mi nejspíš i přelepí ostatní skříně na bílo. Koukal se mi prý na panty u skříně. Otevřel ji a řek "Á vložky:D" Ještě, že jsem tu nebyla, asi bych umřela smíchy.
M. mi taky koupila gelové vložky do těch bot, co jsem si byla dneska vyměnit. A taky silonky. Mám teď asi milion silonek, ale nevadí. Teď, když už se tak trochu rozšoupla, tak by mi mohla dát konečně kapesné, co mi dluží.

Šopková, kterou jsem dodneška nesnášela dala celkem lehkou písemku, napsala jsem ji na dva a ona mi dala dvoječku na vyzo, i když mám průměr 2,83. A to ještě ztratila písemku, kterou jsem totálně zvorala.
Zítra jdem běžkovat. Zabiju se.
Nemám laborky do bioly udělané, sakra.
Musím je jít napsat, protože musím jít brzo spát, protože musím brzo vstávatm protože jdu ráno volejbalit.
Achjo.
Viděla jsem Hynka dneska♥
Zítra přijde Sylvinečka kvůli ajiny. Neviděla jsem ji tři týdny už!

P.p. Michalíková si na mě dává úplně pozor teď. Dneska po mně chtěla něco 4x nebo 5x. Jindy maximálně jednou. Doufám, že mě nezačne i volat k tabuli. Za todle pololetí jsem tam byla jen jednou.
Tyyy, Martino, uče se! Agrrh.
Tyyy, Martino, nespi mi tu.
Nemám ráda, jak to říká, protože já nespím! Né v matice. Jen v češtině a ZSV a v těláku občas.

Snažím se naučit chodit v těch botech. Jde to těžko, ale já se to naučím. Dokonale.
Dneska jsme měli úplně úžasnou, nejúžasnější, nejvychlamanější, nejzvláštnější a nejsrandovnější učitělku na supl na aj.
Nejlepší bylo, jak na konci hodiny udělala *tu svoji pózu* a řekla: "Ty jsi nějaká šikovná, ty chodíš někam na angličtinu?" Zítra ji nemáme ale:( Máme Lasotovou, která mě loni přejela autem.

Všichni dělaj, jak kdybych byla rozená angličtinářka nebo tak něco. Ale to já nejsem, teda. V jazykovce jsem často pěkně mimo a když chci něco inteligentního říct anglicky, tak nevím, jak to udělat a pořád se musím dívat do slovníku a stejně nakonec nic nevymyslím a tak. Agrhh.
A hned teď jedu do Anglie a naučím se mluvit jako rodilý mluvčí, mějte se tu krásně.

M. je úžasná, říkala teď, že by možná dala ještě litr na můj kabát, Nechápu, nechápu, nechápu nic.
To je skvělé, jak je všecko jeden týden na pytel a ten další je skoro všecko úplně úžasné.
Snažím se si zamilovat matiku a rozhodla jsem se, že se v matice nebudu dívat, kolik je hodin a odpočítávat minuty do zvonění.

♥ (Proč nemůžu dát do titulu jen srdíčko, aniž by mi to napsalo: "CHYBA: Titulek článku je povinná položka."?)

15. ledna 2010 v 15:52 | Martinečka |  Kec.
Musím rychle psát, protože jedu k Marušce a musím si ještě nachystat věci a tak.
Dostala jsem dvoječku z dějáku. Moji druhou dvojku z dějáku za dva a půl roku. Zachránilo mě to od čtyřky, takže úžasné.
Ondráček je nejlepší, nejúžasnější. Dostala jsem dvě jedničky z angličtiny dneska a taky mám jedničku na vyzo, tak jsem mu řekla, že ho zbožňuju, protože jsem byla úplně mimo z toho. Umírám štěstím, umírám, umírám.
O matice radši nemluvím, protože to nemá cenu.
Volala mi maminečka. Neřvala kvůli té matiky. Zbožňuju ji za to.
V neděli budeme skládat skříň. Těším se, moc, moc, moc.
Všechno bylo úplně na hovno, ale teď je to nejvíc nejlepší. (Když nepočítám to, že tatínečkovi budu muset oznámit brzo tu matiku a pár dalších detailů.)
Dneska jsme volejbalili. Příště jdeme na běžky. To bude prdel, ty vole, se na tom zabiju.
Bolí mě hlava. Jsem lemra a nechce se mi pro prášek.
Musím jít to všechno nabalit a tak.
Pa.

Patentováno přírodou.

13. ledna 2010 v 14:08 | Martinečka |  Kec.
*Tdddm.*

Zase jsem krásně dosrala skoro všecky písemky. Je to fajn, psát pět písemek za den. Nejlíp mám asi ajinu, která je mi stejně k ničemu, protože budu mít na vyzo za dva stejně a děsně mě to štve, protože jsem se poslední dobou do aj učila a to je co říct.
Za všecko může Sušně, protože mi včera když jsem se chtěla učit furt psal, že snědl tři chleby..a taky, že bude muset dojíst ještě 2,5 chlebů. Bože. Grr.
Ivt je hnus fialový.
Nebaví mě to tu, chci domů. Jenže dneska je jazykovka, takže je to úplně k ničemu a nechce se mi zítra do školy, jenže píšem z chemie a já vůbec nevím, jaké tam má u mě známky, takže bych to asi psát měla. Modlím se, ať mě m. pošle až na volejbal do školy.

Máme dělat nějakou podělanou prezentaci nebo co, nechce se mi.
Navíc tady tomu *komputeru* hrabe.
A znervózňuje mě, jak je to tu do zelena ten windows, takže to jdu přepnout na modrou. Tak.
Dostaneme ještě písemky z Ivt teď. Nechci. Nechci, nechci. A nevidím, co píšu, protože jsem si to dala na malé úplně, protože Veronika s Tímeou mi do toho dycky čumí.

Musím jít dneska koupit děckám dárky. Možná bych mohla m. říct, že v pátek spím u Marušky, jenže mám sklerózu.
Těším se na tu skříň. Hodně moc. Podle toho, jak často tady o ní píšu, bych možná i mohla říct, že už jsem do ní zamilovaná.

Fuck it.

Všechno, všecičko je to úpl (p.p. Pechová si mě zavolala, aby mi opravila písemku a učebnici a tak) ně pošahané.
Nechápu, že mám z té písemky 1-2, protože jsem si myslela, že jsem to úplně posrala. A něco jsem tam úplně vynechala a ona mi tam nenapsala žádnou vynechávku. Taky se jí líbil můj domeček, co jsem jí tam nakreslila. Z učebnice mi dala jedničku, což j fájn. A ptala se, koho máme na češtinu, že jsme se neučili, že s nemůže být na konci řádku. Je to vadnost. Myslím, že by to chtělo na češtinu někoho schopného. Někoho, jako byl Hyneček. Jenže není nikdo takový, jako je Hyneček, takže asi se budu muset smířit s tím, že už se nikdy nenaučím pořádně česky.

Dneska nepropásnu přestávku! Vždycky ji propásnu, protože mám sluchátka
**Where would we be now baby..tralalí, tralalá, chcu umět zpívat.
Zvoní, nepropásnu, heč.
Crr. Je to hnus, že je přestávka jen pět minut, protože to si stihnu sotva zajít na záchod a pokecat s Ivetečkou, ikdyž ji neslyším, protože mám sluchátka.

Mám hlad. A to jsem měla zase jednou na svačinu něco víc, než jabko. Jabko. Shnilé jabko, že.
Potřebuju si s někým psát na fcb. S někým úžasným, jenže tam není nikdo vhodný. Sylvinečka mi odešla.
Možná bych mohla začít dělat tu precentaci nebo co to je.

Ivetečka:mluvím na tebe!:D
A tak to u nás chodí. Hlavně, že si se mnou pokecá.

Dneska musím napsat dlouhý, nejdelší článek. Problém menší je, že nevím vůbec, co psát, protože v posledních dnech je můj život nejnudnější z nejnudnějších, protože se uzavírají známky a já se učím jak pipka a stejně všecko dycky zeseru, takže bych musela psát furt to samé dokola a to se mi nechce.

Potřebuju boty na ples.
Potřebuju klid a pokoj a tak.

Ha, na němčinu máme zítra Vontrobovou. A já nejsem ve škole nejspíš v tu dobu. Skvělé, nejlepší nejúžasnéjší, teď se můžu všem smát, že mají Vontrobovou. Nechtěla bych.

Nevím, o čem psát ten dokument nebo to, takže to ani nebudu otevírat a zase to budu doděláat na poslední chvíli, protože to je u mě klasika. Agrrrh.

Pošahanina všecko. Gulášek a tak.

**I've become so numb. I can't feel U there.

Ptala jsem se Kváše, jak to dopadlo s mojí písemkou. Říkal, že nejspíš budu mít dvojku na vyzo, ale nepamatuje si to jistě. Bylo by to fájn. Moc. Modlím se. (pray)

Nebyla jsem dneska ve volejbale, protože bych pak přiletěla na čtvrtletku z matiky těsně před zvoněním a byla bych udýchaná a napsala bych to špatně. (Stejně jsem to napsala špatně.) Štve mě to, protože to nejspíš byl jeden z posledních volejbalů. Navíc nevím, jestli půjdu zítra kvůli té skříně (Jo, miluju ji tak, že bych kvůli ní třeba i nešla do volejbalu.)
Miluju Bella's Lullaby. To je něco dokonalého úplně.
Nebaví mě to už, ale ještě to tady musím přežít dalších 25 minut s děsnýma bolestma břicha (No, nejsou až tak děsné, ale koho to zajímá).
Brzo se mi vybije baterka u iPodu, protože jsem moc velká lemra na to, abych si ho dala nabít.

Znervźňuje mě, že tu nemám můj milovaný Google Chrome s krásným designem a záložkama.

To je všecko, ták na hovno.
RUNAWAY.

Už je to dostatečně dlouhé, řekla bych. Ale nemám co dělat, takže budu dál psát o ničem.
Nevím, o čem. Je to pěkně vadné, jsem vadná a furt otvírám flašku, napiju se, zavřu ji, položím a furt dokola. Gr.
Snažím se tak zabít čas, ale moc to nefunguje.
A vůbec mě nezajímá, že chce jedna nejmenovaná umřít. Stejně mám od ní akorát zaspamovanou hlavní stránku facebooku.

Pořád nevím, jestli si na jaře koupit conversky nebo vansky. Je to fakt krize. Stejně, jak se znám, tak nebudu mít prachy.
Chtělo by to brigádu nějakou. Dobrou. Někde, kde bych jen seděla na prdeli se sluchátkama v uších a dostávala za to prachy. Třeba, jako měl můj inteligentní bratránek, který chodil na GPB a měl samé jedničky (kromě tělocviku v prváku). (Nechápu, proč jsem to nepodědila i já.) Seděl na vrátnici a dostával za to úplně moc peněz.

Už jen devět minut. Mmmm.
Chci sýrovou jehlu na oběd, ale s tou se můžu rozloučit. Jdu si nachystat stravenkuu.
Tak asi ne, nechala jsem někde mobil. Snad v bundě.
Musím tu dát starý obrázek, protože se mi nechce nic hledat teď a nemůžu dávat furt články bez obrázků, protože jsem si na ty obrázky zvykla už.
Musím vymyslet nějaký ekšn spešl design.
Došlo mi pití. Nevím, jak teď budu zabíjet čas. Agrrh.
Proč jsou ivtčka tak děsně nudné, sakra?
Pa.

Hlavu. Useknout.

12. ledna 2010 v 21:39 | Martinečka |  Kec.
Umírám z toho všeho.
Nesnáším matiku. Čtvrtletka blbá, podělaná. Deptá mě to.
Už i fyziku. Nechápu, jak si člověk může za půl roku zhoršit známku o dva stupňě. Jen tak. Z ničeho nic. Jestli to zítra napíšu na pět, tak o dva a půl, což by bylo fakt skvělé, protože nechci čtyřky, sakra!
Zlatý prvák. Stříbrný druhák. Zasraný třeťák. Ty vole, nechci vidět moje známky ve vyšších ročnících. Jestli se tam vůbec dostanu.
Jediné, co umím na zítra je ajina. Ajina je nejlepší z nejlepších, i když mě Ok naštval, že nám to dal na zítra. I když musím občas sedět s Veronikou a tak. Ještě, že jde Lenička už do školy, protože je to úplně vadné sedět sama a dávat pozor pořád úplně. A debatovat s Veronikou o tom, jestli by se chtěla vdávat v 16-ti. Achjo.
Nesnáším, jak dycky se Ok na něco zeptá třídy. Nikdo to neví, a pak řekne "Martinoo?" a já to taky nevím v 99,9% případů a nechápu, proč se dycky ptá mě. Je to pošahané pěkně. Třeba zítra řekne "Lenkoo?"
Agrrrh. Furt si jen stěžuju, jak je to hrozné, ale né, že bych se šla učit zas.
Ve čtvrtek dorazí skříň. Nepůjdu do školy. Jen tak napůl.
Jdu se učit. A zvracet z toho.

Usekněte mi levou ruku.

11. ledna 2010 v 22:29 | Martinečka |  Kec.
Takže. Nevím, jestli píšeme ze Z, protože Matěj říká, že jo a většina třídy, že ne.
Nevím, jestli máme mít za dú nakreslené vlajky států Evropy, nebo je budeme kreslit až v hodině.
Strašně se mi chtělo je kreslit a učit (beze srandy), ale u dvacáté vlajky mě to přestalo bavit. Sušina se opičí a skončil schválně taky u dvacítky.
Uklízím si pokoj. Dodělám to zítra, protože bych už měla jít spát. A to jsem se ještě nešla sprchovat.
Musím napsat, že absolutně nechápu Ivet, protože kdyby se ožrala a podvedla svojeho kluka, tak by mu to neřekla, kdyby s ním chtěla zůstat. Nechápu to prostě, vůbec. Konečně jsem se na něčem shodla s Vaclem.
Dostala jsem od p.p.Polčáka jedničku ze slohovky. Neuvěřitelné.
Přišlo mi to tričko.
Všecko je v posledních dnech strašně Agrrrh. Oběsím se na tkaničce mých "conversek".
Polčák si asi myslí, že hokej je jen pro kluky. Vadnost.
Musím si do měho ekšnspešl diáře zapsat dny, kdy hrajem. A taky přemluvit maminečku, aby mi napsala na ten jeden den omluvenku na první hodinu.
Potřebovala bych se dostat až na kraj světa, postavit se tam a řvát There's no Solution a další chytré části písniček.
Dneska jsem nějaká ignorantka a někdo to očividně nechápe.
Jdu si skládat lodičky a spršit se a mazat (a tie dalšie veci.)
Dobrou noc.
Nechápu, jak to dycky zveřejním a potom do toho ještě dopisuju všecko a tak.

Dobré ráno, tady debil.

11. ledna 2010 v 5:30 | Martinečka |  Kec.
Ty vole, já vstanu v 5, abych se učila. Učím se, pak zapnu kompa, abych se koukla na něco na wikipedii, abych pochopila Kyjevskou Rus. Neměla bych mít jako domovskou stránku facebook. Deset minut zabitých tam. Pak ještě Martinka musí pročíst všecky blogy, co zná, že? Aby byla ještě víc chytrá a tak. Všichni si stěžujou, že to zsv je úplně strašné, že je to horší, než děják a že to nejde naučit. Učila jsem se to tak čtvrt hoďky. Zvysoka na to kašlu, asi bych měla jít a mám zablokovanou zase krční páteř víc, než předtím. Nemůžu vůbec hýbat hlavou na pravou stranu, protože to děsně, děsně moc bolí. To zas bude Ivetečka nadávat, že mi musí masírovat krk.
Večer jsem málem neusla, protože jsem celá zalezlá pod peřinou hysterčila, že ty dnešní písemky poseru. Šla jsem si tedy pro mlíko. Maminečka mě dořvala, proč lezu po désáté večer pro mlíko a ještě boso. (NESNÁŠÍM PAPUČE!!) A pak začla ječet, že mi nikdo hlavu neurve, že jsem se učila, tak co. To mi fakt pomůže, když po mně tak řve.
Já si urvu hlavu, ty vole. Agrrrh. Jsem nejnérvóznější z nejnérvóznějších a je 5:30, takže se jdu učit, čau ve škole.