Grasshopper.

1. ledna 2010 v 21:46 | Martinečka |  Kec.
Mám chuť napsat děsně dlouhý článek, jenže se obávám, že za chvilku zase nebudu mít co psát. A nebo přijde maminečka, že to mám vypnout, jelikož jsem jí asi před hodinou a půl říkala, že to za chvilku vypnu.
Nenávidím Ondráčka za to, že nám dal ty debilní zvířata se naučit. Mám z toho nervy, snažím se nacpat si do hlavy lýkožrouta a podobné hovadiny. A to prostě nejde!!

Grrrrr. Grrrrr. Grrrr. Ááááááááá. Grrrrrrrr. Zabít.
"Marťo, vypni to už.", *vražedný pohled*, "co?", "NIIIIIIC!!!"
Ty vole, to je naschvál, fakt.

Kdybych byla moje m., tak bych se asi zabila. Jakože né, že bych byla m. a zabila bych m., ale mě bych zabila.

Ta skříň prý zas bude zlevněná! A maminečka mi ji koupí a já jsem šťastná a miluju svůj pokoj!
Konečně budu mít v pokoji zrcadlo a pořádnou skříň a nebudu muset ráno lítat pořád z pokoje do chodby a dívat se, jestli to oblečení vypadá alespoň trochu přijetelně a pak zase zpátky a tak dokola.
A nalepila jsem si plakáty na dveře a ta dolní část vypadá úplně pošahaně, protože to je nacpané na sobě, jenže já nutně potřebuju tam nacpat plakáty Green Day, Simple Plan, Fall Out Boy, Linkin Park a Good Charlotte, jenže nemůžu najít žádné menší, tak je to přeplácané přes sebe. A je to fakt hnus.
Zítra jedem na prkno se Sylvinečkou a hodí nás tam teta, což je úžasné. Měla bych si jít nachystat věci a tak. Zabiju se tam. Hlavně na vleku. Protože jsem lama největší a stála jsem na tom 4x a ještě furt neumím obloučky na přední hraně a na zadní jen tak občas. A musím si to zaplatit sama, protože nemám žádného sponzora a m. odmítá být zítra mým sponzorem, protože mi koupí tu skříň a koupila mi křeslo a koberec a stůl a milion dalších věcí a my jsme chudá rodina (jestli se to tak dá nazvat), prý.
Krásné, fakt krásné, jak je celý článek vlastně o máti. Agrrh.

Na brusláku jsem hodila držku a až teď z toho mám modřiny. Jednu větší, než druhou. To bude sranda, jak budu zítra házet držky, tak mě to bude bolet úplně moc.

A i když umírám touhou tady psát, tak si jdu utáhnout vázání a tak, abych nenaštvala m., že tady sedím furt ještě.
A taky bych měla dělat něco inteligentního, protože jak na nový rok, tak po celý rok a já se tady celý den válím a nadávám a nejnamáhavější činnost z těch všech je asi, když se poškrábu nebo jdu na záchod.
A přihlašuju se jak blbec, abych napsala, že jsem zapomněla napsat, že miluju břicho Ashton Kutchera.
A zase se přihlašuju jak blbec, protože jsem zjistila, že jsem napsala Ashton místo Ashtona.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama