"Já vám můžu celý rok znepříjemnit! blá blá blá."

26. ledna 2010 v 21:06 | Martinečka |  Kec.
Hnus fialový, píšu tu už jenom z donucení. Nutím sama sebe, protože tu psát prostě musím.

Bolí mě nožičky, protože byl včera trénink a dneska taky a zítra je volejbal a pak je konečně klid.

Měli jsme na deset. Úžasné. Hned první hodinu v chemii jsme s Ivetečkou trochu kecaly. A navíc jsme jen šeptaly a Šopková nás dořvala, že nás jde slyšet na celou třídu a, že budem dělat zkoušky před komisí a kdo ví, co všecko. (Pořád nechápu, jak to mohla slyšet, když neslyší ani zvonění.) Pak už jsme nemluvily. Ke konci hodiny jsem místo vazby napsala fazby (debil, fakt) a přišlo mi to děsně vtipné a musela jsem to říct ivet a učitelka se nervla a zas řvala a pak si nás dovedla do kabinetu a začla řvát, že jak si to představujeme, že nám klidně může znepříjemnit celý rok nebo dostaneme dvojky z chování a nebo nemáme chodit vůbec. Agrrh. Pak přišel Gaura a donesl nůž, že prý na nás a, že klidně donese ještě ostřejší. Jo, jó. Teď v chemii nesmíme vůbec mluvit, jinak to nedopadne dobře. Nevím, jak to udělám, nemluvit.

Včera se měl platit lyžák. Kváš to vůbec nepřipomněl. Takže jsem nic nezaplatila, takže dobré, no.
Ve čtvrtek jdem do kina. S mladšíma. Na nějakou farmu kreslenou nebo co. Skvělé. Musím m. říct o 35 korun. Ona si furt stěžuje, že nemáme peníze. Přitom chce letět zase do Tunisu a vůbec nechápe, že by třeba stačilo Chorvatsko nebo líp Španělsko..Né, my musíme do Tunisu do pěti hvězdičkového hotelu zase za hodně moc peněz. Je to tam sice úžasné a bezkonkurenční, ale když nemáme peníze, tak proč tam jezdit? Už nemám ani odvahu m. říct o peníze za to kino a za tornáda a to bych jí ještě měla říct, ať mi dá na lyžák a taky na dp a na hory. Bože. "Maminko, dej mi 4tisíce" a ona bude zase řvát, že nemá peníze, že ty prachy nesere a kdo ví, co všecko. Agrrh.
Už se těším, až jí řeknu "dej mi peníze na eurocamp, prosímtě" To bude teprv tóčo.

Jo a taky musím změnit styl chůze a kdo ví, co všecko, protože jsem si tak šla do učebny fyziky a Ivetečka úplně, že vypadám ze zadu jak jedna nejmenovaná. A Maruška s Leničkou jí to potvrdily. A že prý stejně chodím a kroutím prdelí a všecko. Jenže já nechci, abych chodila jako někdo jiný. Chcu chodit tak, jak nechodí nikdo na světě.

Maruška je strašně protivná. Diví se, že jsem slíbila Kubovi, že s ním pojedu na prkno a nechce mi říct, proč. A ještě mi říká, že ji mám nechat být, i když jí nic nedělám. Aggrh.

Zima, zimečka. Lemra, lemřička.
Jdu se spršit.

Mmmm.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama