Knut.

10. ledna 2010 v 12:33 | Martinečka |  Kec.
Ha, učím se dějepis. Potřebuju vědět, jaké jsou ještě misijní činnosti kromě kázání, protože mě to strašně zajímá. Hrabe mi z toho dějáku už, ale musím se to naučit pořádně, jenže, jak se znám, tak to zase celé doseru krásně.
Vlastně bych tady vůbec neměla psát, protože na to nemám čas, ale nemůžu si pomoct.
Doposlouchám Shine on a půjde se zas učit. ZSV jsem ještě neotevřela. Měla bych, protože, jestli podělám, tak se zabiju.
Dobře, tak ještě Heart Attack a pak už fakt jdu.
Zdá se mi, že ty vlasy už nejsou tak červené, jak byly. Bylo to úžasné, jak jsem seděla u té sauny, jen zabalená v ručníku, sněžilo a mi kapala červená barva do toho bílého sněhu.
Dneska je zas musím umýt a pořádně vykroutit, aby ta červená zmizla ještě trochu. Stejně to na světle zas bude úplně červené, tak co.
Tak ještě Perfect World.
Bolí mě trošinečku hlava. Nemám tady tu úžasnou chladící masku, co jsme si s Moničkou navzájem koupily k Vánocůmy (Její m. říká, že jsme blbé nebo tak něco, že si navzájem kupujeme stejné dárky, ale mi to přijde dobré úplně.), takže asi umřu.
Eště Misery Business ale pak už fakt přísahám na všecko na světě.
Nechápu, jak mohl Knihu posledního soudu napsat jediný člověk. Jakože, ono to není jisté, ale komu by se toho tolik chtělo psát?!
Mmmm. Skoro, jak ty moje. Měla bych je vyčistit. Proč všechno, co je Vans a Converse vypadá tak sakra dobře?!
Konec písničky, jdu, pak zas přijdu.


17:06.Domaaa.
Nechápu taťku. Vždycky vycházíme ve čtvrt na pět. Dneska taky. Možná i o něco později. Neměli jsme odházený sníh z výjezdu z garáže. Takže jsme odhazovali. A neměli jsme už čas, tak jsme zkusili vyjet a to furt nešlo, tak jsme museli zas a zas a zas a taťka byl úplně nervní, bo spěchal. Divím se, že se nám nakonec podařilo vyjet.
Svíčky, tyčinka vonná, sluchátka, zelený čajčejk, chlupaté ponožky (Je to nejlepší, chodit doma jen v dlouhém tričku a mít holé nohy a chlupaté ponožky, miluju to.). Budu muset ty sluchátka vyměnit za sešit dějáku. Děsně se mi nechce. Ale měly bych. Protože se u taťky nic nenaučím, takže musím makat teď, protože prostě nesmím mít 4. Tentokrát by to m. ani nevadio tolik, jako mně. Ale taťka by mě zabil.
Dneska. "A učit se, ne?", "Já si tu zrovna pročitám Alfréda Velikého", "A to je kdo?", "Nějaký Anglosaský panovník", "Tak to už jsme asi nebrali" On si asi myslí, že brali na zš a učňáku všechno, co berem my na gymplu. Nepochopitelné a tak.
Stejně furt nechápu, proč bych se ten děják jako měla učit, když mě nebaví, vím, že ho nepůjdu studovat a bude mi to úplně k hovnu.

Nemůžu se rozhodnout, jestli se přidat, nebo nepřidat do skupiny "Luskáme prostředníčkem.", protože na levé ruce luskám prostředníčkem a na pravé prsteníčkem. I když ono se to navzájem nevylučuje, že? No, uvidíme.
Jdu se radši učit. Jsem přece hodná holka a pilná studentka.
Zrovna jsem zjistila, že to píšeu do jiného článku, než sem chtěla, jdu to přehodit, doposlouchám Timbalanda a jdu.
Btw až budu velká, budu ministriní školství a na všech školách zruším dějepis a zsv.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 >IVeTečka< >IVeTečka< | 10. ledna 2010 v 12:58 | Reagovat

neuč se do toho dějáku i to, co vědět nemusíme, protože pak to tam napíšeš, ona ti to škrtne, že to máš navíc a dostaneš tak za 4.

2 nesebestrednymagor nesebestrednymagor | 10. ledna 2010 v 13:21 | Reagovat

Jo, ale tak misie máme v sešitě, tak potřebuju vědět, co to je, ne? A to samé s tou knihou.

3 Moncik12 Moncik12 | Web | 10. ledna 2010 v 18:10 | Reagovat

Nj, moje máti by ti řekla k tomu dějáku, že si teď nemáš ztěžovat, když si chtěla na gympl :D Ale já si taky ztěžuju ..:D nevím jestli se tam píše s nebo z..:D no ale to je jedno..:D

4 nesebestrednymagor nesebestrednymagor | 10. ledna 2010 v 21:23 | Reagovat

S:D

5 Moncik12 Moncik12 | Web | 10. ledna 2010 v 22:44 | Reagovat

Sakra, vždy to tipnu špatně :D

6 nesebestrednymagor nesebestrednymagor | 11. ledna 2010 v 5:14 | Reagovat

Tak logicky musíš, ne?:D si to ztěžuješ(změna stavu:D), tak je to pak těžší, tak to bude s:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama