Shake it.

19. ledna 2010 v 22:01 | Martinečka |  Kec.
Včera jsem byla pokárána, že nepíšu články. Tak musím napsat, protože moje předsevzetí, že budu psát každý den se mi nějak nedaří plnit.
Jsem úplně nejlepší, protože jsem za dnešek stihla všechno, co jsem chtěla stihnout.
Reklamovala jsem boty na ples, učila jsem Moničku ajinu, s mám. jsem vybrala pod vrbou, byla jsem na tréninku a skoro jsem si už naskládala věci do skříně, kterou mi složil jeden hodný pán, co mi nejspíš i přelepí ostatní skříně na bílo. Koukal se mi prý na panty u skříně. Otevřel ji a řek "Á vložky:D" Ještě, že jsem tu nebyla, asi bych umřela smíchy.
M. mi taky koupila gelové vložky do těch bot, co jsem si byla dneska vyměnit. A taky silonky. Mám teď asi milion silonek, ale nevadí. Teď, když už se tak trochu rozšoupla, tak by mi mohla dát konečně kapesné, co mi dluží.

Šopková, kterou jsem dodneška nesnášela dala celkem lehkou písemku, napsala jsem ji na dva a ona mi dala dvoječku na vyzo, i když mám průměr 2,83. A to ještě ztratila písemku, kterou jsem totálně zvorala.
Zítra jdem běžkovat. Zabiju se.
Nemám laborky do bioly udělané, sakra.
Musím je jít napsat, protože musím jít brzo spát, protože musím brzo vstávatm protože jdu ráno volejbalit.
Achjo.
Viděla jsem Hynka dneska♥
Zítra přijde Sylvinečka kvůli ajiny. Neviděla jsem ji tři týdny už!

P.p. Michalíková si na mě dává úplně pozor teď. Dneska po mně chtěla něco 4x nebo 5x. Jindy maximálně jednou. Doufám, že mě nezačne i volat k tabuli. Za todle pololetí jsem tam byla jen jednou.
Tyyy, Martino, uče se! Agrrh.
Tyyy, Martino, nespi mi tu.
Nemám ráda, jak to říká, protože já nespím! Né v matice. Jen v češtině a ZSV a v těláku občas.

Snažím se naučit chodit v těch botech. Jde to těžko, ale já se to naučím. Dokonale.
Dneska jsme měli úplně úžasnou, nejúžasnější, nejvychlamanější, nejzvláštnější a nejsrandovnější učitělku na supl na aj.
Nejlepší bylo, jak na konci hodiny udělala *tu svoji pózu* a řekla: "Ty jsi nějaká šikovná, ty chodíš někam na angličtinu?" Zítra ji nemáme ale:( Máme Lasotovou, která mě loni přejela autem.

Všichni dělaj, jak kdybych byla rozená angličtinářka nebo tak něco. Ale to já nejsem, teda. V jazykovce jsem často pěkně mimo a když chci něco inteligentního říct anglicky, tak nevím, jak to udělat a pořád se musím dívat do slovníku a stejně nakonec nic nevymyslím a tak. Agrhh.
A hned teď jedu do Anglie a naučím se mluvit jako rodilý mluvčí, mějte se tu krásně.

M. je úžasná, říkala teď, že by možná dala ještě litr na můj kabát, Nechápu, nechápu, nechápu nic.
To je skvělé, jak je všecko jeden týden na pytel a ten další je skoro všecko úplně úžasné.
Snažím se si zamilovat matiku a rozhodla jsem se, že se v matice nebudu dívat, kolik je hodin a odpočítávat minuty do zvonění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama