Únor 2010

When everything goes wrong...

26. února 2010 v 17:19 | Martinečka |  Kec.
Dneska jsem si řekla, že už tady prostě nepíšu. Z jistých důvodů, ale nejde to.
Za chvilku musím na trénink. Dneska to je snad poprvé, co se mi nechce. Bolí mě už týden hlava. Grr.
Štve mě jistých 5 osob. Nějak nám to narůstá, je to špatné.
Dostala jsem včera jedničku z ajiny a němčiny. O dnešní matice radši nemluvím. Tak blbé chyby, že to není možné.

Zítra jedem s maminečkou do Ovy. Potřebuju jí nějak přesvědčit, aby mi koupila pohorky. Nemám v čem chodit na lyžáku. Ona mě chce donutit, abych si vzala sněhule, které jsem nikdy nechtěla a ona mi je stejně koupila. Mám je asi dva roky a ještě jsem je nepoužila. K ničemu, fakt. Ale jinak nemáme peníze, že. Asi na tom nebudem tak špatně, když můžem kupovat úplně zbytečné věci.

Byli jsme dneska v Coloseu. Mňam.
šla bych spát, ale mám už jen půl hodiny, takže nic, no. Až se vrátím, tak hodím sprchu a jdu okamžitě spát.
Tenhle týden byl strašný. Dnešek obzvlášť. Jsem z toho všeho úplně mrtvá.
Chci vidět, jak po lyžáku zvládnu ještě trénink etc.
Jestli tam nebude sníh..Grr. Ale stejně se těším.
Kamil uvažuje o tom, že si na lyžák vezme elektriku. Nevím, jestli mu přeskočilo nebo co.
Mějte se, děti mé.

Tejk bek d sity for jorself tunajt.

23. února 2010 v 18:49 | Martinečka |  Kec.
Strašně mě to tu nebaví. Protože všecko je na houbelec. Stěžovat si, to by mi šlo.
Dneska byla tak primitivní písemka z matiky, že asi dostanu pětku nebo tak. Bude to fakt skvělé, jak to učitelka bude číst, teď samé jedničky, dvojky a já za pět. Jo, jo.
Moje předsevzetí pro dnešek jsem právě porušila. Vadnost.
Zkusím to i zítra. A dám to.
Ondráček je na mě hodný. Nenaučila jsem se, udělal si u mě puntík a ve čtvrtek ráno mě vyzkouší znovu. Uff. Horší je, že budu mrtvá po tom hokeji.
Měla bych se jít učit němčinu, zsv, matiku, ajinu, chemii, biolu a kdo ví, co ještě.
End ááj fél ypárt. Bat got bek ap ygen. yveeeeii oooouuu. S
Jdu na trénink

Eleanor McEvoy-Sophie

22. února 2010 v 22:42 | Martinečka |  Hudba a takové ty věci.
Eleanor McEvoy-Sophie
Protože ta písnička je nejlepčejší.
No, dobře, není nejlepčeší.
Ale mám takové to období, kdy ji poslouchám furt dokola. Protože oproti tomu jsou moje problémy úplně banální, takže tak.

Není nad návrat do míst, která se nemění. Jedině tam člověk nejlíp pozná, jak se změnil.

22. února 2010 v 22:29 | Martinečka |  Kec.
Ach Ach. Měla bych se učit. Jenže já jsem úplná jitka, kráva. Nesnáším to a tak.
Ivetečka má otřes mozku a to si z ní všichni dělali prdel. Já si to myslela, protože jí dneska hrabalo strašně moc etc.

Vůbec nic neumím. Učila jsem se jen v busu. A pak chvilinečku ještě. Blbka.
Je mi zimečka. Už tady pěkně dlouho sedím jen v mém milovaném tričku. V tom, co ho všichni čtou jako: "Are we fucking yet?" Přitom je to tak nevinné tričko.

Chce se mi vlézt pod stůl. S mýma krabicovýma kapesníčkama. Na dlouho.
Nesnáším pondělky.

Ten net je strašně pomalej. Všechno to děsně trvá, než se to načte. Grr.

Těším se na hokej.
Když už jsme u toho hokeje. M. přinesla čokoládu, kterou dostala v práci od nějakého pacienta nebo co. Položila ji na stůl. Já ji dala do ledničky, abych se na ni furt nemusela dívat a abych ji nejedla. V neděli jsem přišla od taťky a m. na mě:"To byl fakt úžasný nápad, dát tu čokoládu do ledničky" já:"Jo, aspoň se hned nesní" M."Zlomila jsem si na ní zub" Chtělo se mi strašně smát. Myslela jsem, že umřu, jak jsem se vevnitř smála. Ale udržela jsem to jakš takš. Dneska přišla s tím, že bude mít novy zub. Za 11tisíc! wtf?! Peněz jak šlupek, fakt jako. To budem asi jíst jen topinky nebo co.
Teď se jí ale furt směju, že jestli byla pomáhat našim ve Vancouveru a tak, protože má ten zub vyrvaný a vypadá úplně jak hokejista nějaký.

Jdu pod stůl, nemám tady na to nervy. Bože. Mám na všecko posírací talent v poslední době.

Polák je boreček.

Alexander Ovechkin of Russia, Roman Polak of Czech Republic, Ice Hockey

Kopni mě.

21. února 2010 v 12:08 | Martinečka |  Kec.
Říkala jsem si, že se půjdu ve čtvrt na dvanáct učit. Je minuta po a furt nic.
Musím se jít učit, protože večer je hokej, takže nic nestihnu.
Všichni mi tu furt píšou, jak jsme hráli dobře s Lotyšskem. Neřekla bych, že jsme hráli nejlíp, teda. Když teda nepočítám začátek zápasu. A ten poslední gól byl taky krásný.
Ale Rusy vydrtíme. Věřím jim.

Chtělo by to repete po dvanácti letech.

Ááá, když si vzpomenu, jak jsem po finále ms ve vídni lítala po bytě jak debil a řvala:D Chcu zas!:D

Spala bych.
Nechci psát ze zsv. I to zkoušení z němčiny bych přežila. Jen ne zsv. A taky nechcu matiku. Agrrh.
12:07. Jdu se učit. Vážně.

Shaun White of the United States, Snowboard (Men's)

What have U done?

16. února 2010 v 11:18 | Martinečka |  Kec.
Musím dneska napsat, protože, jestli tady nenapíšu dneska, tak už nikdy. Vždycky mě to tak 2x do týdne chytne a chci něco napsat, ale vždycky napíšu jen pár vět a nezveřejním to. Takže konec s tím:P
Jsem úplně malý nemocný chudáček:D Už mě to nebaví, celé dny se dívat na himym, chodit furt na fb, dívat se do noci na zoh a stahovat písničky furt dokola. Navíc asi umřu bez tréninků a volejbalu a těláku.
Včera mi přišel dres se štěpánkem konečně. Nechápu, proč dělaj tak široké ty rukávy.
Taky mám šmiklé vlasy a znervózňuje mě to, protože mi to leze do xichtu a musím to žehlit extra pečlivě, protože se ty konečky děsně rychle ohnou a zvlní a trčí každý na jinou stranu a je to prostě pošahané.
Moje m. nechápe, že když mi něco poručí, tak to schválně neudělám a říká, že je to jen chabá výmluva. Jenže ono to tak fakt je, protože, když po mně několikrát za den řve, že jsem úplná *píp* a, že mám hnůj v pokoji a, že to mám okamžitě uklidit nebo budu mít zaracha na půl roku, tak se na to rovnou vykašlu. Když neřve, tak uklízím a dokonce mě to baví.Vadnost.
Těším se, až bude v práci a já budu sama doma a zapnu si ipod na bedny a budu uklízet a válet se ve vaně a koukat na himym a hokej a mít tady celý den zapálené svíčky (tyčinky ne, protože nic necítím:D). Jenže to je jaksi v nedohlednu, protože jsem se jí v neděli ptala, jak má v pondělí a ona, že volno. A v úterý? Volno. A ve středu? Volno. Agrrrh, kdy jdeš do práce?:D Nikdy. *něco ve smyslu, že tu bude furt a bude mě buzerovat*:D strašné.
Jdu zčekovat kalendář, ať vím, dokdy budu trpět:D
Až ve čtvrtek. Ale má ranní 12, takže to bude dobrý, protože mě nebude rušit u hokeje a říkat, že to stejně nedáme, že jsme úplné lamy.
Chce se mi děsně moc spát, protože jsem se dívala v noci na snowboardcross a pak ještě na kousek hokeje a furt chodím pozdě spát a tak. Grr.
Tak jsem si postěžovala a teď bych mohla jít něco uklidit:D


Such a perfect day.

2. února 2010 v 15:02 | Martinečka |  Kec.
Nesnáším Šopku strašně moc. Protože ona je největší Jitka, kráva ze všech.
Protože je přece samozřejmost, že když říká "A příští hodinu vás vyzkouším z toho, co jsme tu dneska probírali", tak mě vyzkouší úplně z něčeho jiného (+učivo, které jsme ještě nebrali), dívá se na mě jak na největší piču ve vesmíru a ještě mi řekne "Ty ses na to ale úplně vykašlala" a dá mi pětku. Přitom Ivetečku zkoušela z toho, z čeho ji zkoušet měla a věděla jsem z toho cca 90% a protože kdybych byla asi v abecedě dříve, než Ivetečka, tak dostanu za tři aspoň a taky je blbá úplně, protože Ivet věděla skoro všecko a dala jí 2-. Tak. Jsem se včera nemusela vůbec učit, aspoň bych si nepřipadala tak ukřivděně. Tak to bychom měli.
Potřebuju tady maminečku, aby mi udělala horkou čokoládu, protože já si ji udělala sama a chutná úplně jinak a divně. Taky bych potřebovala tak aspoň deset dalších balení čokoládových bebe.
Dneska je celý den úplně divný.
Na facebooku mi chodí furt pozvání na nějaké valentýnské párty, což je další z pošahanin, které mě deptají.
Jo a kvůli Šopkové jsem taky musela obětovat svých 33korun a koupit si pralinky na nervy. Pomohlo to aspoň trochu, takže svůj úkol splnily. Jo a taky jsem si musela koupit kapesníčky na brečení v krabičce s úžasným designem za 23 korun, takže mi zbývá asi tak jen 40korun v drobných odhaduju. Musím dát zítra Kvášovi 50 korun, nevím, jak to udělám.
Nejhorší je, že m. ví, že jsem měla být zkoušená z ch., takže jí musím říct, jak to dopadlo, protože se bude ptát a až jí řeknu, že nejhůř, jak mohlo, tak mi určitě zakáže dancepoint a těch svých 1500 si vezme zase zpátky. Vidím to živě úplně. Takže nebude žádný trénink už nikdy a už se z toho nikdy nevytancuju a budu mít do konce života trauma z toho, že Šopková mi dala pětku, i když jsem se učila. To je život.

Bože, je to všechno vadnost nad vadnost tady. Nevím, jestli maminečce říct o té ch., nebo ne a nebo jí to říct až, když přijdu z tréninku a budu to mít zaplacené a tak. Agrrh.
There's no solution. Tak.

Jediné mé štěstí je fakt, že (Ještě nevím, co, ale musím něco vymyslet, aby ten článek nebyl celý pesimistický a tak.) mě Kuba poslechl a nenechá si narůst plnovous. (Vadnost, ale to je vedlejší.)

Ááá další štěstí. Moje nejlepší, nejúžasnější křeslo se konečně hojdá!! Jsem talent, fakt.
(Ivetečko, musíš to zítra, až u nás budeš na tři hodiny nakvartýrovaná vyzkoušet!)

Jo a nikdo si neváží toho, že jsem upřímná! Je to k pláči.
A Kamil je blbeček, protože do mě rýpal kvůli té chemie, že jsem úplně trapná a říkal něco ve smyslu, že to bylo úplně primitivní a, že snad, když mi řekne, že mě bude zkoušet z tabulky, tak se naučím i to všechno ostatní. Umí mě vytočit, no.

A ty by mi někdo mohl koupit. Sice nevím, kde se prodávají, protože jsem to vyhrabala z kompu, ale jsou úžasné. Jsem opravdová, nefalšovaná socka.

Myslím, že vyhoříme. Dycky zapálím milion svíček a tyčinku a zapomenu na to a pak to tu hoří (hned vedle papírů a tak) totálně nekontrolované a tak a budu mít prý rakovinu a kdo ví, co všecko.

Mám už jen 3 a půl hodiny na vymyšlení plánu.
Ááá hraje mi Always mé milované.
Fucking life.

║16:22║ Volala maminečka. Jestli dostanu další pětku nebo čtyřku, tak mám zaracha na půl roku. Krásné, opravdu krásné. Teď mi nezbývá, než se modlit, aby Kváš ztratil písemky ze zemáku nebo tak něco. A nejsem si jistá, jestli mě pustí večer na trénink, protože řekla "Takže večer asi nepůjdeš nikam." Takže jako nevím a asi mě tu jebne z toho.
No co už. Aspoň vyzkouším moje nové ekšn spešl kapesníčky.