Few women admit their age. Few men act theirs.

25. dubna 2010 v 12:54 | Martinečka |  Kec.
Měla bych tady zase napsat, než se na to vykašlu úplně.

Maminka mi včera dala peníze na rifle. Jaksi jsem asi moc vybíravá nebo co (my o vlku a vlk volá.), ale místo riflí jsem si koupila kalhoty na doma a šáteček a dvě sponečky a žvýkačky(fíha, odkdy já říkám žvýkačky.)

Ehm. Měla byh se jít zase učit. Naházela jsem si na zem milion polštářů a peřinu a v tom se děsně moc dobře učí. Horší je, že nemám zápisky z dějáku z minulého pátku. A umím jen zápas o investituru a vůbec s emi do toho nechce.

Strašně moc bych chtěla velkou postel u velkého okna. A tak, aby ta postel byla ve výšce spodku toho okna.
Asi takhle nějak. Jen větší okno a taky postel:D
nesebestrednymagor
Definitivně jsem porušila asi 90%všech mých předsevzetí, takže bych si asi měla vymyslet nové, nějaké, které bych už konečně byla schopná splnit.

Jo ,taky musím napsat, jak jsem viděla Štěpánka ze dvou metrů a jednoho krásného nejmenovaného hokejistu, který v reálu vypadá asi o miliard procent líp, než na fotkách a byl úplně ááá. A Monička dělá uraženou, že jsem řekla, že v reálu vypadá líp, než Štěpánek. Ale Štěpánek je stejně nejlepčejší.

Jakub neumí pořádně googlit, chudák. Teď nemyslím Štěpánka.
Šetřím na pernamentku už mám asi stovku, což je opravdu fajn, vzhledem k tomu, že ještě potřebuju prachy na dres a jízdné. Život je krutý.

Týden a půl jsem nebyla na tréninku, už bez toho úplně umírám.

Někde jsem ztratila asi půlku lahvičky s hlívou, maminka mě zabije.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | Web | 25. dubna 2010 v 16:04 | Reagovat

Běžně si za peníze na potřebné věci kupuji hlouposti a pak se divím, kam se mi poděla ta stovka, umh! Mám ráda miliony polštářů. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama