To learn to succeed you must first learn to fail.

19. dubna 2010 v 16:01 | Martinečka |  Kec.
Tak zase jednou:P
Nechci do školičky, nebaví mě to tam. Strašně, hodně moc, ještě víc, než normálně.
Jsem strašný sklerotik. Jednou mám u sebe ipod, ale nemám sluchátka, pak zase mám sluchátka a nemám ipod, úplně mě to nervuje, dneska jsem musela jít do i ze školy pěšky (!!!) bez hudby, což je absolutně nejdivnější. 
V pondělky mi strašně hrabe vždycky kvůli hudebky, protože je tam taková nuda, že se z toho pokaždé zcvoknu úplně.
ve čtyři se jdu učit matiku, abych jako dycky se to pak nemusela učit v jedenáct nebo taky před hodinou, že.
Chci kytaru už konečně.
Taky epilátor a háčky do pokoje.
Nemluvě o ipodu s větší kapacitou, hadrách etc.
A nový monitor.
už za dvě minutečky jdu do pryč, ach ach né, asi z toho umřu.
Včera jsem byla u Moničky a dívaly jsme se na hokej. Štěpánek byl úžasný, ale bylo jim to prd platné. Těším se na čtvrteček.
Sakra mám zpoždění minutu. Ach Ach. Tak..až to budu umět, pa.

║19:29║
Počítala jsem asi hodinu. Né, že bych to už uměla, ale aspoň vím, vo co gou, což se mi snad bude zítra hodit.
Chce se mi jít číst, jenže tím, jak čtu se pomalu, ale jistě přibližuju k části, která je psaná Jacobem a to mě štve, protože když na konci Zatmění psal Jacob, tak to bylo takové nijaké a nemohla jsem se do toho vžít a tak. A taky už to není ono, protože Bella už dávno nemá díru v hrudníku a to byla ta nejlepší část všech těch knížek, to se úplně božsky četlo. Úplně jsem měla pocit, jako kdybych tam ležela na zemi a držela si břicho, abych se nerozpadla. Jo, jo, začínám být fakt závislák. Nevím, co budu dělat, až to dočtu. asi začnu znova nebo nevím fakt. Jo a Lenin chce, aby Bella byla s Jacobem, ale je to lepčejší, když je s Edwardem:D Ježiš, já jsem ták trapná s tím:D
Maminka myslí na mé dobro. Včera upekla bábovku, což je od ní velice milé, ale klasicky (asi abych nebyla ještě větší kulička, což je od ní taky velice milé) většinu snědla.
Skoro vůbec nepálím svíčečky a tyčinky. Divné, velice.
Mám rybu. Maminečka mě zbije. Před chvílí tu byla a chtěla mě uškrtit. Jenže já se neobleču, né, ne, ne, je mi v těch pyžamových trenckách dobře, tak co. Zase mě začíná škrábat v krku, což je taky moc fajn. Musím lehnout nejdřív v pátek. Ne před čtvrtkem, jinak bych neviděla Štěpánka a celý zápas bych zase viděla jen s fakt kvalitní kvalitou, sekající se a vůbec opožděný asi o půl minuty.
Dneska jsem úplně cítila, že budu vyvolaná z bioly, takže jsem se o přestávkách učila, ale samozřejmě místo bioly jsem byla vyvolaná ze zsv, což je moc fajn, protože mi vychází teď troječka:-! Grr, asi bych se měla učit. 
Štvou mě ty zdrobněliny, jak to furt píšu, ale skáče mi to tam samo.
Hepča. Nesmím pčikat, sakra, nebo budu ukamenována a nebudu moct zítra na trénink a umřu. 
Z mých kapesníčků, které byly původně jen na brečení už jsou obyčejné smrkcí kapesníky. Jako zázrakem, když jsem si koupila tu krabičku, skoro úplně jsem přestala brečet, což je velice zajímavý poznatek. tečka bečka.

Vsadím se, že asi tak do pěti minut mi do pokoje vletí mamka se slovy: "Vypni ten smrad!"
Je  úžasné, jak se mi za tu dobu, co jsem tu nepsala snížila návštěvnost na asi jen pět denně, budu to muset praktikovat častěji. 

Ááá hrajou mi tu Beatles ach achich ach.
Jo a taky. Nikdo si nevšiml, že mám nabarvené vlasy. To bude možná tím, že to kurva vůbec nejde poznat! Chtěla jsem to tmavší. Teda, ono to je tmavší, než to bylo, ale málo. M. tvrdí, že to jde vidět, ale mi se zdá, že se to změnilo asi tak o 3% jen, takže to nejde vidět a je to úplně k hovnu, fakt. Stovečka v pytli:)
Jdu si rychle uklidit pokoj, protože včera tady byl úplně nechutný pořádek a teď se tu zas začíná dělat bordel.
Jo a v sobotu jsem si montovala šuplíky pod stůl;) Jsem úplně Kutil Tim, heč.
Takže hejá uklízet a pak čity čity napsané.
║20:06║Zapomněla jsem na poslední malinkatou stížnost. Mám na ipodu 13,6MB volného místa. Jsem definitivně v háji a teď už konečně můžu jít čitat:)
kníženečečečky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | Web | 25. dubna 2010 v 16:03 | Reagovat

Like it! (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama