You'll only find happy endings in books. Some books.

26. dubna 2010 v 18:41 | Martinečka |  Kec.
Chci psa, se kterým bych ráno chodila běhat a večer se procházet.

Sušovský se na pouti ožral a Vacl ho natočil. Sušák tam tvrdí, že nemiluje ani Barunku, ani Ivetku, ale mě, což je opravdu milé a vtipné:) To video samozřejmě nesmím vidět, což mě úplně zabíjí, protože všichni říkají, že to je děsná prdel, no stačily mi ty ostatní videa, že.

**No, U don't have the sense,**

Strašně mě štve, že nám ještě pořád neopravili celý barák, nemůžu pořád chodit na balkón, což je úplně na nic, protože miluju tam sedět a koukat se na západ slunce.

Myslím, že Ivetce rozbiju frňák. Já jí tak normálně opisuju zsv, protože mě zrovna chytla ta nálada, kdy mě baví psát a ona mi z ničeho nic řekne "Hej, já bych ti něco řekla, ale já nemůžu, protože to mám zakázané a jsem jediná, kdo to ví." To pak do ní můžu celou hudebku mlátit pěstí a panem žirafou a ona dělá jakoby nic. Agrrh.

Dneska jsem byla zkoušená z bioly. "Marku, řekni nějaké číslo od 1 do 99", "45", "Mmm, to je dělitelné třema, že? To je jasná Martina"
 Fakt to miluju, jak má předem určeného někoho, koho vyzkouší a pak to ještě dramatizuje těmi svými počty. Mám troječku, takže žádná sláva, ale co už. Mám se učit, že?:D

Taky byla skvělá němčina, měli jsme mít p.p. Vontrobovou, ale Bůh asi vyslyšel moje prosby a ona přišla až o přestávce zapsat do třídnice, takže krásné volno:) Sice jsem většinu hodiny strávila tím, že jsem poslouchala Lucku, jak pojede do Německa za Maxem a jak tam bude studovat a bydlet a, že jestli bude mít nějakou trojku, tak nemůže do Německa a, že si bude dělat zkoušky z Němčiny a samé užitečné věci:) Už to ale přežívám s menšími psychickými újmami, než jindy.

Dneska jsem šla do i ze školy pěšky s Moničkou(!!!). Lemra všech lemer šla se mnou do školy pěšky:) A vůbec, ona už i chodí na brusle, což je taky drsné u ní:) Sorry Moni:D

Šla bych se projít, ale když nemám toho psa, tak nevím teda:D Navíc by to chtělo nějaký les nebo něco, kde nechodí lidi. Tak někdy příště, jdu radši číst.

Taky bych si měla přeložit angličtinku, že?

Mamince strašně vadí, že skoro vůbec neoddělávám žaluzie, že pry budu mít pět dioptrií a tak. Ale když mi to přijde lepší, když je tu šero.

Skvělé, právě jsem si do klávesnice nalila vodu z jahod.

Jdu čitat.
║22:31║Ke čtení jsem se tak nějak nedostala, ale zato jsem hodinu a půl(!!!) překládala tři články do angličtinky a všechno jsem si to krásně sepsala a vytiskla a jsem na sebe pyšná, až na to, že nemám úkol do matiky, nemám uklizený pokoj, je pozdě na to, abych stihla ještě přečíst aspoň jednu kapitolu a zítra ráno šla na volejbal. Takže volejbal nám padá, z čehož asi umřu. Taky bych si měla vyžehlit vlasy a nachystat aktovku. Mým předsevzetím pro dnešek je totiž to, že si aktovku budu chystat večer, mám sto chutí to hned dneska porušit, ale neudělám to! Tak.
..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | Web | 5. května 2010 v 21:53 | Reagovat

Měla bych jít dělat plno věcí. Whum. Nechce se mi. Asi budu pokračovat v relaxu. Jsem Iveta. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama