What can I do?

19. června 2010 v 15:53 | Martinečka |  Kec.
What can I do?.
Nechápu, jak můžu zapomenout na to, že mám blog. Stává se.
Umírám bolestí mých podělaných zádiček. Zase to bolí jako, když jsem měla minule skříplý nerv..jen ne tak moc. Bojím se, že v Turecku nebudu moct hrát plážový volejbalíček a umřu tam.
Mimochodem...už jen týdeeeen.

Nechápu, jak jsem to udělala, ale budu mít čtyřečky. Možná i tři. Nejspíš. Mamka šílí. Tatínek to zatím neví. Mi je to celkem jedno, což mě strašně moc štve. Jsem strašně lenivá se učit a když už se k tomu učení dostanu, tak myslím na všechno, jen né na učení. Nejsem zvyklá mít až tak děsně vysvědčení, sakra. Kde jsou ty časy, kdy jsem bez problémů měla samé jedničky a všichni mi říkali, že už je to nuda, že mám dostat konečně nějakou dvojku.

Miluju, jak M.J. zpívá I'll be there. Můžu se z toho úplně posrat.

Potřebuju jet do Ovy, ale nemám prachy. Někam jsem to skoro všechno rozfofrovala, zajímalo by mě, kam. Navíc...maminečka mi dluží kapesné za poslední dva měsíce, takže tak.
Ale dneska mi koupila tričko, sluneční brýle a košilku, tak bych jí to i odpustila:D Ale ono je to prý už k svátku. Grr.
Mám kredit asi 30 korun, což mě docela znepokojuje. Už chci ten podělaný tarif, sakra.

Jsem strašně mrtvá, nic se mi nechce dělat a děsně se nudím. 

Včera jsem byla u Marušky s Moničkou. Nejlepší bylo to, jak jsme seděly v jejich autě, ládovaly se zmrzlinou (Mimochodem už tak jsme byly totálně přecpané, ale stejně jsme to do sebe pořád cpaly.), poslouchaly písničky a usínaly u toho:D Ráno, když jsem se probudila, tak jsem se jebla hlavou do stolu, což bylo fakt příjemné:D Co už.
Jo, máme novou klávesnici konečně. Měla by být celkem odolná proti polití, takže aspoň něco.
Myslím, že jdu spát.
Ehm, ta klávesnice nemá tlačítko na uspání počítače, tak to ne jako.
tralalí, tralala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama