Always be kind, for everyone is fighting a hard battle. (Platon)

9. července 2010 v 10:12 | Martinečka |  Kec.
Always be kind, for everyone is fighting a hard battle. (Platon)
Takže nejdřív ze všeho si musím postěžovat. (bude to na dlouho, hodně dlouho:))
S mojí maminkou to jaksi není k vydržení.
(Já ráno (jakože včera) vstanu a ona po mně chce, ať si uklidím pokoj. Dobré, sama jsem to měla v plánu..potřebovala jsem jen napsat dvě blbé smsky, tak jsem se rozplácla ještě před tím, než začnu na postel a psala. Ona za chvilku přišla s tím, že furt jenom mobiluju a nic jiného nedělám. A zabavila mi mobil! S tím, že mi ho prý vrátí až budu mít uklizený pokoj. Já tohle normálně nedělám, že bych si uklízela pokoj jen, protože matinka řve na celý byt, ale bez mobilu se to nedá vydržet. A tak jsem to tady z donucení uklidila. Nejhorší je, že já bych si to třeba i uklidila sama od sebe, ale jak ona furt řve, že si to mám okamžitě uklidit, tak to schválně neudělám, protože nesnáším, když mi někdo říká, co mám dělat. Říkám jí to furt dokola a ona prý, že to jsou kecy. Kdysi už to vypadalo, že to pochopila a říkala, že nebude kvůli pokoje řvát. Řvala furt:)
Lenička má volný babiččin barák. Dneska se tam má jet na noc. Maminka mě nechce pustit. Myslí si, že tam budu úplně chlastat (a ona to fakt není chlastačka) a spát s kdo ví kým (strašně se jí nelíbí, že tam budou i kluci). Vůbec nevím, jestli to ukecám. Krásně jsme se kvůli toho pohádaly. Já řvala, že budu sedět celé prázdniny doma teda. A ona, že klidně, jestli chci. A já zas, že nechci, ale že ona chce, abych furt jen seděla doma na zadku. Na to ona nic. To se toho pak hodně vyřeší, když ona každou hádku nebo pokus o to, že bych jí to nějak vysvětlila utne tím svým "neřvi po mně" nebo "drž hubu" Ach, taková idylka tady.
Možná, kdybych jí lhala a řekla, že jedu třeba k Lence domů na noc a, že tam budou její rodiče a tak, tak bych z toho vyšla líp. Jenže já jsem taková dobrá duše a řeknu jí pravdu a ona mě úplně vyfakuje, ty vole.
Divím se, že nemám úplně zaracha, jak mi slibovala kvůli toho, že jsem prý děsně drzá a že jí nic neříkám. Ona si totiž ještě donedávna naivně myslela, že se jí budu asi se vším svěřovat nebo já nevím co. Nechápu, proč bych to měla dělat, když máme takový vztah, jaký máme. Fakt necítím potřebu jí všechno říkat. A když jí už jednou něco řeknu, tak jí jaksi dojde, že jí nic moc neříkám a nervne se, že jí vůbec nic neříkám a myslí si, že to, že posledních pár let si absolutně nerozumíme se změní jen tím, že mi řekne, že mi už vůbec nevěří a že jí nic neříkám a že za to všechno vlastně můžu já. Proč né, že, když ona co řekne, to udělá, všechno mi říká a vůbec po mně neřve kvůli věcí, za které nemůžu. A navíc jí hrozně všechno věřím.
A dva měsíce jsem už nedostala kapesné!:D:DChce po mně nejdřív vyúčtování něčeho, z čeho by stejně vyšla ztrátná než, aby mi dala pár stovek raději. A já fakt nevím, kde mám vyhrabat lístky z nákupů, které jsem dělala v květnu a červnu. A jak asi zjistím, kolik jsem dala za učebnice. Myslím, že mi nedá kapesné ani za červenec.)

Dost, ty vole, už to s tou délkou přeháním.
Stahuju si Zatmění. Chtěla jsem na to jet do kina, ale jaksi jedu do Ovy až za asi týden a něco a nevydržím to do té doby, takže tak.
Potřebuju strašně moc nutně nějaké nové písničky, protože těch mých cca dva tisíce písniček už mám jaksi oposlouchané:) Ale nevím, co bych měla stahovat a navíc se mi děsně nechce a nevejde se mi to do ipodu, na to jsem si stěžovala snad milionkrát už, ale komu to vadí, že.
Já jsem se tak unavila tím stěžováním si, že už se mi nic ani nechce psát, tak to nechám na někdy jindy:D
...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama