Don't regret anything you do, cause in the end it makes you who you are.

5. července 2010 v 10:42 | Martinečka |  Kec.
dont regret anything you do
Ty vole, tyhle prázdniny budou hodně zajímavé. Každý rok mám už dopředu úplně nadupaný program..a teď jaksi skoro nic... Nezvyk.

Hej a ti turci! Oni jsou daleko lepší, než nějací maníci z Tunisu!:D
Oni jsou naprosto úžasní! Hlavně ten můj číšník. Ten byl úplně nejúžasnější z nejúžasnějších! Jak mi vždycky nosil pití, i když si všichni ostatní museli pití nalívat sami! A jak mi donesl vodu ve štamprli s tím, že jim došly skleničky, pak mi teda donesl vodu ve sklínce. A já ji pila. A on na mě jakože proč nepiju to z té štamprle:D Tak já to do sebe hodila a že jestli je spokojený:D A on mi to zas přelil z té sklínky do té štamprle, že můžu pokračovat:D A když jsem to dopila, tak těm ostatním okolo, kteří na nás strašně furt čuměli začal říkat, že jsem úplný alkoholik, že mi donesl tequilu a já to všechno vypila. Nebo, jak mi říkal, že mám nádherné oči, že neví, co bude dělat, až já odjedu..pak přišel s kapesním nožíkem, že si je vyřízne, aby se na ně mohl pořád dívat:D Nebo, jak mi říkal, že bych měla víc jíst, že jsem hubená (wtf?:D) A pak, když jsem si naložila sladké, tak mi řekl, že to nemám jíst, že to nepotřebuju, že jsem sladká dost. A když jsem to snědla, tak mi řek, že teď jsem úplně sladká, že by mě nejradši snědl:D A nejúžasnější bylo, když se mě ptal, kolik mi je a já, že 16. A on, jestli si dělám prdel a tak, že vypadám na 20. A když tomu konečně uvěřil, tak říkal tak úžasně "Ojojojojoj" a já se mohla úplně posrat:D A chtěl po mně, ať hádám, kolik je jemu. Vypadal tak na 30. A ty vole, mu bylo 22 a já mu to nechtěla věřit, tak mi ukázal občanku a ono fakt. a ten jeho úžasný úsměv a pohled a tak:D

No, budu klidnit, jsem přece jenom zadaný člověk. Je to strašně moc nezvyk po takové době, ale je to boží:D
Nejlepší na tom je takové to půlnoční smskování, kdy ležíš v posteli, usínáš a teď ti přijde ta smska a ty si ji přečteš a můžeš se z toho všeho úplně posrat a říkáš si, že máš kurva štěstí:)
no, není to nejlepší samozřejmě, ale patří to k těm nejlepším věcem:D

Moje matka je strašně divná.
Myslím, že si dneska konečně uklidím pokoj a budu číst nějakou úžasnou knížku, kterou čmajznu matince.
Zamilovala jsem se do Coldplay.
Nevím, kde skončil můj milovaný iPod, který je mimochodem nějak moc podřený a otřískaný a nevím, jak k tomu chudák přišel.
Chci bydlet v baráku. Mít bazén, zahradní houpačku a celý den se flákat na zahradě.
Potřebuju nové hadry. Hodně nových hader. 
To je tak úžasné, když není škola!
Jde se uklízet, maminka vyvádí. Zase. Spíš možná ještě pořád.
Btw. Berdych je stejně nejlepčejší:)
...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama