Laplin:)

7. července 2010 v 1:50 | Martinečka |  Kec.
laplin
Ty volee, lítá mi tu někde mol, do prdele. A taky něco neidentifikovatelného. A

malinkatí komáři. To je tak, když inteligent svítí a má otevřené okno.
Včera, vlastně předevčírem jsem jela k Sylvinečce. Ono chčije, hodně moc chčije a já kravička 
...
neodolám a vemu si conversky. Vypadaly ještě včera, respektive předevčírem celkem běle(bíle? běle? Polčák mě nic moc teda 
nenaučil. Možná to bude jen tím, že je trochu moc hodin a já jsem zvyklá chodit poslední dobou spát nejpozději v 11, co už.), ale už jsou jaksi nabéžovělé. Ještěže na nich jsou ty kvítka, nejde to tolik vidět.
Dneska, vlastně včera jsem Sylvinečku trochu pokropila vodou z deštníku a ona se z toho mohla úplně posrat. Hlavně, že, ty vole, jak jsme byly malé jsme hrály třešňovou válku a já, znevýhodněná tím, že jsem byla jaksi o rok a půl mladší jsem ještě neuměla z těch třešní vystřelovat pecky a tu šťávu vystříkávat a ona to mrcha uměla a já měla celé tričko úplně jak hovado a šla jsem žalovat mamince a S. mě úplně prosila, abych za ní nechodila:D A maminka úplně, že prý co vyvádím etc. A já byla úplně nasraná, protože mě nikdo nepolitoval.
To byly časy. Dneska jsme se dívaly na videa, jak jsme byly malé a já se u toho úplně mohla smíchy po.

Doposlouchám moje(terezčiné) ooh la la a valím spát.
Maminka mě zítra zbije. Měla jsem uklidit pokoj..nestalo se. Měla jsem vydrhnout koupelku..nestalo se. Neměla jsem po svém "vaření" nechat bordel v kuchyni..stalo se.
Ale to by jí mohlo být jedno, vzhledem k tomu, jak jsem hodná a na zítřejší odpoledne jí pujčuju mobil, jelikož ona je tak šikovná, že ho ztratila. A já se bez mobilu asi zcvoknu. Zvlášť zítra odpoledne. jsem vlastně neskutečně hodná dcera.

Sej úúúú.
Nechcu jít spát. Grc.
Ale musím, zítra musím být totiž krásná, odpočatá, milá, a tak vůbec celá úplně awesome. Třeba se ze mě přes noc stane úplná princezna. Nebo taky né, že.
Poslední dobou děsně žeru. Radši se už ani nevážím. Vidím to tak, že budu mít v září aspoň 70 kilo a budu úplně strašně moc největší bečka a zcvoknu se z toho.
Co už.
Dohrálo, dobrou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama