Half drunk is a waste of money.

18. srpna 2010 v 10:38 | Martinečka |  Kec.
Half drunk is a waste of money.
16.8.2010
Stává se ze mě zase šílená lemra. Větší, než kdy jindy.
Sylvinka, trubka moje nabourala autíčko.

Beskydy byly úplně úžasňácké. Miluju Airfare ještě víc, než předtím. I když tam na ně skoro nikdo nebyl, tak byli úplně ááá.
Horkýži byli taky úplně áááá.
A o Cornflejkskách ani nemluvím! S Ivetečkou jsme šly hned po tom, co jsme dostaly podpisy od Horkýžů k pódiu ještě, když tam nikdo nebyl. Jako největší fanynky. A mám na nástěnce jejich podepsané frisbee :)
A jen pět nás má podpisy od Airfare. Holt si to umíme zařídit. A prostě ááá.
V záři jdeme s Moničečkou do Nového Jičína na Horkýže. A pak půjdem v noci hodinu a půl pěšky a budeme spát u její babičky. Fajn, fajn:D
18.8.
Agggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrh!!!!!!!!!!
Celé ráno se tady po mně řve, protože mi ještě není 18. Myslím, že máti ani neví, proč po mně vlastně řve, jen chce řvát po někom.
Ať jde celá poštovní spořitelna do prdele.
Jdu si dát sprchu na uklidnění. A jedu do baumaxu s máti. Třeba konečně koupíme ty háčky nebo něco a konečně nebudu mít holé stěny a bude to fajn fajn fajn fajnový.

Ááách, já jsem úplně natěšená na to nové cédéčko od Avril. Jestli to vydání zas posune, tak se zcvoknu. No, já se asi zcvoknu i tak. A ty ukázky jsou úplně úúžasné.
Nejlepší je ten komentář u toho na youtube: "The queen is back"
Jestli to cédéčko bude tak úžasné jako ta ukázka, tak asi budu zase velký Avril maniak nebo co:D Ale myslím, že ta doba, kdy jsem měla po stěnách snad 50 jejích plakátů mě už přešla:D
A taky se těším na zimu, až konečně bude sníh a bude se prkniiit. A já budu jezdit prknit úplně často(nevím, kde na to vemu prachy, ale to je vedlejší:D)  a bude ze mě velká snowboardistka a tak!:D
A taky jsem úplně posraná teď ze Záhlaví od Cornflejksek. to je úplný áááááááá.
je čas udělat dětěm pápá.
..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama