Love is old, love is new, love is all, love is you.

13. srpna 2010 v 15:57 | Martinečka |  Kec.
Love is old, love is new, love is all, love is you.
Já se tady víc jak hodinu piplám v photoshopu s designem a stejně se mi to furt nevím proč nelíbí. Takže kašlu na photoshop a nějaké designy a bude to tu obyčejné a je mi to jedno.
Dneska tvrdě pracuju. Uklidila jsem si pokoj, vysála a všecko, vydrhla conversky, koupelku a ještě musím jít na nákup a vyžehlit si vlasy a tak různě. Pak přijede Ivetečka. Asi bych měla vymyslet, co budem dělat, ať mi tu neumře nudou. Stejně určitě zase skončíme u nějakého filmu.
Zítra jsou beskydečky a já jsem tak natěšená, že se z toho asi zcvokinečkám. Voleee, Airfareee, se můžu posraat aaaaa. a Horkýýžžžiiii ještě víc aaaaaa. A na cornflejksky se tež těším úplněě. a připadám si jak mentál :)
Mobil? Kuba? Než jsem zvedla zadek, tak to přestalo zvonit, skvělé:)áá zas.
On byl pod mým barákem a mával mi, fakt skvělé. Jdu do obchodečenečku, abychom měly s Ivetečkou co papinečkat ty tři dny, co tu bude.
A strašně se mi nechce, ale maminečka řve furt a tak a teď mě naštvala, protože mi tu vlezla jakože "nenápadně" a špehovala mě a myslela si, že si toho nevšimnu jako a teď se diví, že na ni nejsem milá:)
Ach ach achich ach, mám já to ale těžký život.
Potřebuju na nákupy. Velikananánské nákupy. Ale jsem chudé děvče. V rakousku měli nádherné tričko na rmínka s květinovým vzorem a maminka mi ho nechtěla koupit. Vyprosila jsem si aspoň tričko a leopardí šátek.
Hecnu se a půjdu.
HEC. JDU. 
Nejde to.
Nesnáším tady ten počítač. Vypalovala jsem si soundtracky ze stmívání etc. a dvě cédéčka se mi vypálily úplně blbě, protože se celý kompjuter zasekal, blbeček. Kdybych byla bohatá, koupila bych si originály. Jenže já jsem to chudé děvče. Ale co už:)
HEC 2. Jdu.vážně. Doopravdy jdu. Zrovna, když se mi jednou chce psát, tak musím něco tento, achich ach. Jsem hrozná lemra.
Chtěla jsem školičku, ale už ji zase nechci a chcu ji až od října, to by snad mohlo stačit.
čus, bus, autobus.
..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama