Říjen 2010

Will U live or simply exist?

29. října 2010 v 17:23 | Martinečka |  Kec.
Will U live or simply exist?
Wííííí.
Matinka je na mě hodná. Byly jsme v Takku. Koupila mi rifle, boty na klínku (asi se zabiju, je to na mě moc vysoké), tašku a tričko.
Dneska jsme byly v Ově a koupila mi najky a tričko. 
Ale budu si muset přispět něco.
Mám chuť na cheeseburger. A úplně jsem se přežrala McFlurry. Toho je hrozně moc, to nejde sníst. Vždycky se mi potom chce kašlat. A taky ty hranolky bych si dala. Myslím, že mám radši colu než fantu. Ale protože jsem roky pila všude vždycky jen fantu, objednávám si ji pořád, i když prostě je cola lepčejší.

Úplně nechápu. Markét na mě po tréninku, že jdu na vystoupení teď v listopadu a taky na rebely. A že mám na sobě zamakat, že bych mohla klidně učit někdy. Čuměla jsem s otevřenou pusou na ni.
Ono je to úplně dobré, že je leader ona teďka zase.
Aspoň dostanem za ty vystoupka prachy. A já budu zase na chvilku boháč:D

Nechci školu. už nikdy. Budu mít zaracha. Foreveeer.

Včera, když jsem byla s klukama na bowlingu mi píše Iveta. Ať si zítra(dneska) nekupuju triko z NYer. S New Yorkem. A já to nějak blbě přečetla, že si nemám kupovat triko s nápisem New York. A jaksi jsem si ho koupila:D Error. Aspoň máme každá jinou barvu.

M. si koupila skejty!!!:D Tvrdí mi, že to nejsou skejty. Že jsou to prý normální botasky. A nechce mi je dát. :D Sranda, no:D Moje m. a skejty:D

Asi bych se měla učit, žeee?
Nechce se mi. Chce se mi spát. Ale musím uklidit pokoj. Musím, musím. Asi vyhážu skříně a všechny věci a koupím si sedačku! tak!

Čésto.

17:37 Zapomněla jsem, že nutně potřebuju sluchátka. Jedno mi nehraje a já se z toho zcvoknu.  A pochybuju, že Lucka mi zase dá svoje jen tak, protože ji z nich bolí hlava. Jenže já jsem skoro švorc, sakra. A do vánoc to bez sluchátek fakt nevydržím. A nechcu si kupovat nějaké šunty. Achich ach. Už teď iPod skoro nezapnu, protože to nesnáším, když jedno sluchátko nehraje.
Asi se nezáměrně léčím ze závislosti na hudbě nebo co.
blá blá blá :)

Never take someone's feelings as a joke. U never know how much it fucking hurts.

13. října 2010 v 2:19 | Martinečka |  Kec.
Never take...
Hej ono je to úplně dobré jít spát v 8 a pak se probudit před jednou, když už nemůžeš spát. Vstaneš a na kompu už není nikdo, s kým by sis mohl psát a ono tě to úplně donutí se učit. Takže teď tady sedím a učím se:)
A ani mě to neštve. Asi to budu praktikovat častěji. I když si asi úplně rozházím spánkový režim a všechno, ale je to dobré jak cyp.

Dneska jsem poprvé za školní rok cvičila. Šplhali jsme. Jde mi to rok od roku hůř, budu muset něco dělat se sebou. Nesnáším ten šplh. Nejvíc ze všeho. 
Zítra máme trénink. Asi bych si měla sehnat nějaké retro hadry na ty rebely. Vůbec se mi nechce lítat někde po sekáčích, jsem na to moc lenivá. Ještěže to bude nakonec až v prosinci.

Potřebuju nutně si koupit už ty vansky! Ty moje jsou děravé jak něco. Do těch druhých teče. Na conversky je zima, nechcou se mi nosit kozačky, ani ty zimní tenisky a chci prostě už konečně nové vansky. 
Dlužím máti asi milion a ona mi asi dva a už je to víc jak měsíc a ji to asi vůbec nezajímá, nevím fakt.

Mám děsnou chuť na meloun nebo tak něco.
Mám furt děsnou žízeň a chuť na meloun.
A jsem asi úplně blbá, že to napíšu dvakrát za sebou, ale co už.

Nebo vodový nanuk nebo tak něco.
Úplně mě sere, jak je tam taková kosa. Nechce se mi nosit zimní bunda. Chci novou. Černou. Asi budu muset chodit v kabátu.

Do prdele, jsem to zavřela a to se neuložilo celé. Co už, znova to psát nebudu.

Konečně taťkovi přišly knížky, co jsem po něm chtěla k narozkám, S měsíčním zpožděním. Takže čtu Stmívání. V angličtině. Dobrá prdel, jak je tam milion slovíček, které neznám. A jsem teprv na straně asi 22. A děsně mi to trvá, než vždycky to slovíčko najdu a tak. Ale dobré jak něco to je. A jestli přečtu všechny ty knížky, tak budu dobrá jak cyp a tak. A až to přečtu všechno, což bude předpokládám tak za tisíc let, tak to začnu číst znova  pořád dokola, dokud to nepřečtu úplně bez slovníku. A pak ze mě bude úplný masteeeer!:D A nebo taky ne, že:D

Asi se doučím tu biolu, počtu ještě a půjdu spát na asi tak tři hodiny.
Mimochodem. Za chvilku jsou třídní schůzky. Musím to všechno opravit, jinak mě m. zabije. Fakt ale. jsem mrtvá úplně!

Tak a zítra se asi hecnu a nebudu si žehlit vlasy! Jako ono když se to vyžehlí a pak spím pár hodin, tak to vypadá úplně dobře. Tak rozcuchaně. Ale to mi nevydrží, takže asi banán. 
Vogo. Jsem vždycky nesnášela, jak někdo říkal asi banán a teď to říkám taky. Je to hnus, musím s tím přestat.

Je tu strašný bordel. Nevím jako, kdy si to uklidím. Nemám na to čas. Seru na všechno, jdu spát.
Ještě si doposlouchám Hej heeej giiirl, tell me what to dooooo. Girl, I'm so in love whoooooa. I'm so in love with you, you, youuu. A pak si to asi zapnu ještě jednou a pak Už mě víckráát neuvidíííš. A pak už půjdu konečně spát.

Dobrou noc.
:)