Let mííí goooooou.

6. listopadu 2010 v 21:01 | Martinečka |  Kec.
let me go.
Miluju víkendy.
Miluju, když jen tak sedím, poslouchám Lifehouse a čumím do blba:) Nebo čtu Stmívání. Nebo ten časák, který musíme mít do angličtinečky. I když ty články nejsou nic extra. Nebo se učím slovíčka do němčiny. (Né, kecám, to mě nebavilo.A umím jich teprve asi 20. Nevím, jak se stihnu naučit ajinu, sakra.) A nebo když si udělám snad ten nejkratší úkol do matiky, jaký kdy byl. A pak večer jdu do čajky s mým milovaným. Vychlamaným a zároveň dojebaným. Z toho, že se mu v noci zdálo, že jsem ho podvedla. A já se mu směju, že je pako a tak a vysvětluju mu, že bych musela být úplně vypatlaná, abych to udělala. Což snad nejsem. A tak.
A pak přijdu sem. Zjistím, že Baník prohrává a taťka se z toho raduje, protože si vsadil proti Baníku. A vysvětluje mi, že sázet nesmím srdcem, ale rozumem.

I když mám úplně divný život a sere mě na něm asi milion věcí.  A občas bych nejradši umřela a tak, tak ho úplně zbožňuju.
Možná bych mohla říct tatínečkovi o tom zítřejším kině, žee. Asi půjdu, dokud má dobrou náladu.
A nebo půjdu nejdřív číst a bude. Nechce se mi zvedat zadek.

**His gaze became appraising. "You put on a good show," he said slowly. "But I'd be willing to bet that you're suffering more than you let anyone see."**
Já tu knížku prostě zbožňuju. TAK!:D Možná už jsem fakt maniak.

Kupte mi někdo ty sluchátka. K vánocům. Nebo jen tak. Dík:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama