Eat. Sleep. Read.

25. prosince 2010 v 14:27 | Martinečka |  Kec.
Takže. Myslím, že je na čase změnit design, ale nechce se mi. A kdo ví, jestli se mi bude vůbec někdy ještě chtít.

Dostala jsem k Vánocům DVD Paříž. Hne jsem si postěžovala, že chci i NY a Londýn. nevím proč ale prostě chci. Asi jen tak pro dobrý pocit.
Taky jsem nedostala ani jednu knížku. Nechápu proč. Teda když nepočítám ten můj giga atlas, který je podrobný asi dvacetkrát víc než jak bych potřebovala a ke všemu jsou tam ty pojmy v angličtině. Co už.
Neměla jsem skoro žádné překvapení. Od maminečky jen ponožky a to DVD. O všem ostatním jsem věděla a je to takové divné. Ale přežiju to:)
Dostala jsem úúúúúúžasný parfém od tety. Konečně jsem nedostala nějakou smradlavou toaletní vodu nebo tak něco:D on je úplně aaa.
A mám už druhý diář na rok 2011. Oba dva od tety. jeden k narozeninám, druhý k Vánocům. Teta má asi sklerozu nebo nevím. Horší je, že jsem si do toho prvního už napsala všechny narozeniny a tak a ten druhý je lepší. co už:D Budu asi chodit se dvěma jak borec.

Mám 0,7l termoskuu, jdu z toho asi umřít. Už nebudu mít vypitý čaj hned třetí hodinu.

KOUPILA JSEM SI SLUCHÁTKA!!! Žůůůžovééé. Obětovala jsem na to svých skoro posledních 350korun. Furt lepší než kdybych si koupila ty krásné modré velké a drahé.
Hned jsem musela napsal Ivetečce, že z toho budu mít asi hudební orgasmus. Ona mi na to odepsala, že ona bude mít hudební orgasmus, až dostane pod stromeček bedny. Myslím, že jí je ukradnu. I když to asi není moc chytré to tady pouštět v paneláku na plné kule.

Mám plné zuby už poslechu do hudebky. Pamatuju si všechny melodie naprosto dokonale. Ale názvy si prostě zapamatovat nedokážu.

Těším se až konečně budu mít tu kytaruu. To ještě potrvá, grc.
Už na ni neumím ani to málo, co jsem uměla. Bude to sranda, no.
 A už mě to nebaví, jdu asi uklízet, za chvilku přijede Sylvinečka.
Tumblr_ldziiqbiud1qf30uco1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama