The only reason I'd kick U out of bed would be to fuck U on the floor.

21. března 2011 v 22:36 | Martinečka |  Kec.
Neumím vůbec německy, což není dobré.

Ráno jsem psala dvě doplňkové písemky z ajiny, což znamenalo, že jsem málem umřela na nedostatek spánku.
Navíc jsem do prdele já kráva pitomá zapomněla dát do třetí osoby s, takže mám hned za dva. Chyba pod mou úroveň, jak řekla Maruška. No, aspoň, že z té první mám za jedna. Připadám si teď jak šprtka, když si tu stěžuju, že jsem dostala za dva z ajiny.

Zítra je jazykovka a nemám žádné úkoly ještě udělané, ani tu slohovku napsanou a nechce se mi do toho.

Konečně mi napsala ta ženská z eurocampu. Teď potřebuju ještě z taťky a mamky vytřískat peníze.
Taky mám zítra hopsando, což je blbé, protože se musím učinečkat do dějepisu a fyziky. Grr, grr, taky jsem si to mohla dát až na čtvetek, že, co už. Nevím, proč mám pocit, že víkend je kurevsky blízko. Mžná to bude tím, že byl včera. Shit.

Dneska si pro změnu furt drnkám Knockin' on Heaven's door. Máti tady na mě před asi čtvrt hodinou vletěla, jestli bych toho už sakra nechtěla nechta, že chce mít taky trochu klidu. Nebaví se s ní, protože se mnou mluví jako se spratkem. jako kdyby to nestačilo říct normálně, žee.

Byla jsem se šmikat. Nejde to skoro poznat. Jako jo, mám to kratší a hladší a ulízlejší, ale prostě ... 35 minut mi s těma vlasama něco dělal a pak řekl 400. Chtěla bych mít takovou práci.
Nebo bych mohla být hokejistka a dostávat peněz jak šlupek a mít každou chvíli třeba ¨něco zlomeného nebo tak.
Ne, budu učitlka. Učitelka mého přítele údajně tvrdí, že učitelky jsou nejlepší milenky. Tak budu učitelka a nejlepší milenka zároveň. To zní přijatelně.

Celý den jsem nebyla v kontaktu se Šlosárkovou. To znamená, že ji Dan asi zabil a někde zakopal. nebo na mě jednoduše sere.
Nevím, jestli semi chce jít na tu šlusku nebo ne. každopádně se mi nechce hned utratit všechny peníze, co se mi teď aspoň v minimu shormáždily v peněžence.

A jdu napsat chtěla bych nebo tak něco. Protože zjišťuju, že chci hrozně moc věcí. takže tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama