A smile is the best make-up any girl can wear.

14. dubna 2011 v 21:01 | Martinečka |  Kec.
Nesnáším, jak je všude ta reklama na Zhubněte o 16 kg za 4 týdny! Bez pravidel a sportu. Vždyť je to úplná krávovina. A i kdyby tak člověk zhubnul, tak je to hubnutí určitě zdravé hrozně. Neřešit.

Miluju, když spěchám na trénink, přivřu si prostředníček do dveří, rozseknu si prst, umírám bolestí, po chvilce zjistím, že mi z toho stříká proud krve atd.
A taky miluju přehánění.
Každopádně to bolelo jako kráva, mám to pěkně nateklé a docela to ještě bolí a mám problém to ohnout, ale to se poddá.

Dneska jsem dostala papírek se známkama. Spousta lidí ze třídy by se za takové známky asi odstřelila, ale já jsem spokojená:) Ještě to tak udržet a opravit si tu 3- z matiky.
Nechápu, jak Kváš hodnotí písemky. Učím se pět minut před hodinou, umím velké hovno a dostanu za dva:D Taky nechápu, jak jsem zmákla fyziku na dva méně, když jsem tomu vůbec nerozuměla.
A nejvíce mě rozesmál Ondráček který mi řekl "Martinoo, ty ses zhoršilaaa!! Máš průměr 1,5!" Možná, kdyby dával trochu normálnější písemky, tak by to i šlo. Pak mě taky rozesmálo, když po tom, co jsem říkala, že to prostě nejde, abych měla na papírku dvojku mi napsal tak malou jedničku, že to vypadá spíš jako malá čárka.
Taky by mě zajímalo, co mi řekne na tu písemku, kterou jsme teďka psali, protože jsem ji úplně posrala, protože tam dal tak debilní slovíčka, že mi zkazil celý den, co nadělám:)

A štve mě p.p. Polčák mladší, který mě zkouší a není schopný se rozhodnout, jestli mi dát dva nebo tři a rozhoduje se podle toho, co mi dal na vysvědčení a jestli jsem aktivní v hodině. U písemky by mi asi těžko odečetl body za to, že si v hodině hraju quadrapop a dělám úkoly do matiky a nebo za to, že se na pololetí rozhodoval, jestli mi dát dva nebo tři a pak mi tam plácl trojku.
Až já budu velká a budu učitelka angličtiny, tak budu ta nejlepší učitelka na světě, jsem se rozhodla.

Za dva měsíce a týden se už budu plácat někde na Mallorce, vůůhůů, těším se:P

Můj milovaný dneska běhal mezi nějakýma korbama v dešti 1500 atd. a je nasraný a tak a už vážně nevím, jak ho rozveselit. Ale jsem dobrá, už se mi to dneska povedlo tím, že jsem předváděla zvuk kuňky, který jsme dneska poslouchali v biole a jak debil jsem dělala ku. ku. ku.

A jdu si drnkat a zpívat Boulevard of Broken Dreams a chci umět zpívat, gr. A mám tu kytaru doma teprv dva a půl měsíce a připadá mi to jako věčnost:D

A zapomněla jsem říct, že nesnáším Lucii Ulrychovou s tvrdým y. Protože je kráva blbá. Bojím se jí. Hrajeme basket, chci jí vzít balon a ona stojí a čumí a drží ten balon, tak jí ho jako chci vyrazit z ruk a ona začne řvát " Co děláááš Martinooooo??!!" A já "Beeeeruuu ti balóooon asiiiiii??!" A pak se na ni vyseru a stojím v údivu nad tím, jak může být někdo tak pošahaný a pak po mně Kubalová řve, že ji nechám běžet samotnou ke koši, když já nechci hrát s takovou agresivní horou, co po mně řve jak po debilovi jako co jsem si to vůbec dovolila, že jsem jí chtěla vzít balon. Nevím, jestli si myslí, že budu stát a čumět se jak ona jde na koš nebo nevím co.
A taky nechápu, proč se tak blbě směje jak nevinné kuře, když se jí Michalíková ptá proč jako si píše tahák na papír se čtvrtletkou! Agrrrrrrh, opravdu mě někteří lidé nepřestávají udivovat.

Mimochodem. Dneska jsem pařila quadrapop na ivetčiném Mobilu. A kdysi jsme měly problém nahrát tak 70 tisíc a dneska jsem nahrála přes 400 tisíc a nechápu, jak to dělám a mám to ještě rozehrané, zítra to musím dohrát:D

Potřebuju nové riflle, protože v těch svých mám mezi nohama díru jak kráva. Maminka mi sice koupial nové kalhoty, ale tím, že jsou béžové je nemůžu nosit, protože tam furt prší. A já jsem navíc strašné prase.

Taky potřebuju nový mobi, protože se bojím, že ten, co mám teď Marušce zničím.
Tumblr_ljnktjj3ww1qeetlko1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama