Svobodu pro nosy.

23. dubna 2011 v 22:17 | Martinečka |  Kec.
Chtěla bych mít boty s podpatky až do nebes. A hlavně bych chtěla na takových botech dokázat chodit nějak jinak, než stylem *zvrtnu si nohu co pět metrů*.
A pak bych taky chtěla mít na takové boty peníze.

Vůbec bych se nedivila, kdyby nám v nejbližší době přišel anonymní výhružný dopis.
Nemůžu totiž najít ladičku na kytaru a zní to vážně zvláštně a vždycky se mi chce hrát až večer a náš panelák má extra tenké stěny a sousedů vážně lituju. A to taky proto, že zpívám ještě hůř než Lucie Ulrychová s tvrdým Y (pokud to ještě vůbec je možné), ale hrát na kytaru a nezpívat je jako jet do Ovy a nestavit se v Mekáči. Takže tak.
A dneska není maminka doma, takže jdu každopádně drnkat. Přece jen jsem hodné děvče a snažím se nedrnkat po dvacáté druhé hodině, čehož by si naši drazí sousedi mohli vážit.

Tak jsem tady. S prsty zničenými od těch pitomých strun. Ale pro umění se musí trpět. Tím samozřejmě nechci říct, že jsem umělkyně nebo tak něco. Jen to zní dobře. A nebo taky ne.

http://www.leblogdebigbeauty.com/ Ta ženská je dost drsná, ty vole. Já tady nervuju, že mám nějaké to kilo navíc a ona jich má navíc plno a stejně je prostě drsnáá!

V úterý jedem s Ivet do Ovy. Nacpat se v Mekáči za stravenky Ivetčiny maminky až k prasknutí. Taky budem zkoušet boty na dvoumetrových podpatcích. Bude to boží, nejbožejší. Samozřejmě pokud do té doby nelehnu, protože smrkám o 106 a pořád spít a tak a maminka mi vyhrožuje, že mě nikam nepustí.
Dneska jsem se dokonce nedívala na hokej a spala místo toho. Ale už je mi líp, takže fajnovka.

Od pátku si nežehlím vlasy. Vidím to tak, že to poruším pozítří, ne-li zítra. Ale co už. Závislost je závislost a když už tu žehličku jednou mám, tak ji musím využívat a je jedno, že z toho mám roztřepené konečky a blá blá blá.

Ve Vyšních Lhotách je zrovna teď drsná bouřka prý. Není to vůbec fér, já ji chci tady!

Ty boty jsou nejbožejší na světě. S Ivetečkou je chceme a Dan s Davidem tvrdí, že jsou odporné. Je to smutné, jak může někdo říct něco tak hnusného o tak nádherných botech.

66068379_large
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama